artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
15-lecie Horyzont Camp. Rodzinny kemping zaprasza

15-lecie Horyzont Camp. Rodzinny kemping zaprasza

Czas czytania 3 minuty

Horyzont Camp znajdujący się na granicy Władysławowa i Chłapowa obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia. Od początku głównym celem działalności było zadowolenie klientów i troska o najmłodszego gościa.

Tak Piotr Kowalski mówi o działalności kempingu: – Każdego roku, począwszy od 2008 roku, rozwijaliśmy infrastrukturę kempingową, budując oddzielone roślinnością parcele, później podłączając je pod wszystkie media, skończywszy na profesjonalnym punkcie serwisowym do obsługi kamperów i przyczep, który umożliwia uzupełnienie oraz zrzut wody przez cały rok, ogólnodostępnej kuchni oraz atestowanym, nowoczesnym placu zabaw dostosowanym do dzieci w różnym wieku. Ostatnimi czasy caravaning zyskał na popularności. Horyzont Camp odwiedza coraz więcej osób chcących spędzić urlop pod namiotem, w przyczepie lub kamperze. W tym roku udało się nam stworzyć 44 nowe parcele namiotowe oddzielone żywopłotami i drzewkami. To zdecydowanie podniesie komfort biwakowania.
Horyzont wciąż stara się poszerzać swoją ofertę i zapewniać coraz lepsze warunki dla odwiedzających obiekt. Jest to miejsce dedykowane rodzinom z dziećmi, honorujące Kartę Dużej Rodziny. W 2022 roku powstał duży, bezpieczny, atestowany plac zabaw, przez który można przejść do ogrodzonego boiska do piłki nożnej, w tym roku otrzymało ono nową, sztuczną gumowaną nawierzchnię. Na placu zabaw znajdują się urządzenia dla dzieci w każdym wieku: zadaszona piaskownica, zjeżdżalnie o różnej wysokości, linarium wspinaczkowe. W recepcji można wypożyczyć gry planszowe, które urozmaicą czas rodzinie lub grupie znajomych.
Piotr Kowalski dodaje: – Rok 2023 jest dla nas wyjątkowy. Mija właśnie 15 lat działalności Horyzont Campu. Z tej okazji zamówiliśmy wiele gadżetów, które będzie można wygrać w konkursach organizowanych przez nas na facebookowym fanpage’u Horyzont Camp oraz w ramach Letniej Akademii Przygody z Horyzontem. Będzie można też kupić je w naszym sklepiku w recepcji. Horyzont Camp to miejsce, gdzie potrzeby klientów stawiane są na pierwszym miejscu, a ich zadowolenie stanowi priorytet. To dla nich ciągle się rozwijamy oraz poprawiamy jakość usług. Na terenie kempingu mamy do dyspozycji 2 łazienki przeznaczone dla rodzin z najmłodszymi dziećmi.
Horyzont Camp posiada w ofercie domki letniskowe morskie w wersji Standard oraz Premium. Część z nich przystosowano do wypoczynku o każdej porze roku, więc udane wakacje na kempingu nie muszą być uzależnione od pogody. Warto podkreślić, że Horyzont Camp przekształcił się w ośrodek funkcjonujący przez cały rok.
Na przestrzeni ostatnich miesięcy wzrosła liczba parceli – obecnie jest ich 116. Dzięki starannemu rozplanowaniu zieleni udało się zachować prywatność każdego stanowiska. Utworzona wiosną zeszłego roku Aleja Morska z poszerzonym, wybrukowanym wjazdem posiada 21 miejsc przystosowanych dla kamperów i przyczep z bezpośrednim widokiem na otwarte morze (wszystkie posiadają przyłącza wodno-kanalizacyjne). Stworzony w centrum kempingu kompletnie nowy, ogólnodostępny aneks kuchenny stał się miejscem integracyjnym dla rodziców oczekujących na powrót pociech z animacji odbywających się codziennie w ramach Letniej Akademii Przygody z Horyzontem.
Po sezonie popularne miejscowości turystyczne kuszą ciszą i spokojem. O hałasie i tłumach możemy zapomnieć, a widoku pustych plaż powinni doświadczyć wszyscy miłośnicy wypoczynku blisko natury. Warto znaleźć miejsce i czas, aby odwiedzić Horyzont Camp jesienią, wiosną, zimą czy latem.

15-lecie Horyzont Camp. Rodzinny kemping zaprasza 1
Adres kempingu: Horyzont Camp, ul. Żeromskiego 12 84-120 Chłapowo
pole-horyzont.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2 (110) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator16.08.2023 zdjęć 6
Artykuł powstał we współpracy z marką Horyzont Camp
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News