artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ogłoszenia
Źródło prądu i wody. Słupki dystrybucyjne Doktorvolt

Źródło prądu i wody. Słupki dystrybucyjne Doktorvolt

Właściciele pół kempingowych coraz częściej decydują się na wyposażenie swoich obiektów w słupki dystrybucyjne, Tego typu infrastruktura pól kempingowych podnosi prestiż miejsca, co czyni je atrakcyjniejszym dla odwiedzających – zapewnienia najlepsze z możliwych udogodnienia w zakresie dystrybucji mediów.

Słupki dystrybucyjne, często określane jako rozdzielnice kempingowe, są wolnostojącymi urządzeniami, które zapewniają przesył energii oraz wody na przystaniach, marinach i polach kempingowych. Umożliwiają zasilanie urządzeń energią elektryczną, a kempingom zapewniają przyłącze do wody. Dzięki tym urządzeniom podczas postoju kamperem na polu kempingowym czy namiotowym nie musimy martwić się o uruchomienie urządzeń codziennego użytku, takich jak czajnik, lodówka czy kuchenka mikrofalowa. W prosty sposób możemy również naładować baterię w telefonie, laptopie, a nawet uruchomić telewizor.

W ofercie Doktorvolt znajduje się kilka modeli słupków dystrybucyjnych, które różnią się liczbą gniazd i wyposażeniem. W zależności od tego, czy potrzebujemy rozdzielnicy z przyłączem wodnym, czy bez, będą to bezpieczne, uporządkowane i certyfikowane urządzenia.

Słupki posiadają obudowę z trwałego materiału, jakim jest SMC (poliester + włókno szklane), wyjątkowo trudno palny i samogasnący kompozyt. Dodatkową zaletą słupków jest to, że są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne.

Wszystkie słupki dystrybucyjne wyposażone są w gniazda kempingowe IP44, zabezpieczone dodatkowo wyłącznikami nadprądowymi i różnicowoprądowymi. Posiadają też klamkę zamykaną na klucz. Charakteryzują się wysoką klasą szczelności – IP44. Są też bardzo stabilne, ponieważ wykończone zostały podstawą przygotowaną do wkopania w ziemię.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Rozdzielnice Doktorvolt finalnie przechodzą testy pomiarowe, gdzie następuje ich sprawdzenie. Każda rozdzielnica opatrzona jest certyfikatem oznaczającym, że produkt został przetestowany i sprawdzony oraz jest zgodny z normą IEC 61439. To niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa produktu. Firma posiada również inne certyfikaty, w tym TÜV SÜD, ISO 9001:2015, CE. Dzięki temu klient otrzymuje produkt o najwyżej jakości i wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Dystrybutorzy:
preis-zone.pl
sklep.ack.com.pl


Redakcja25.11.20220