artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Zapas wody pitnej zawsze pod ręką. Zbiorniki Waterflex

Zapas wody pitnej zawsze pod ręką. Zbiorniki Waterflex

Czas czytania 2 minuty

Zbiorniki należą do podstawowego wyposażenia każdego domu na kołach, te na wodę pitną zwłaszcza. Bogatą ich ofertę ma firma Waterflex, która prawdopodobnie jako jedyna na polskim rynku oferuje zbiorniki z atestem PZH. Oznacza to, że magazynowane w nich ciecze spożywcze są w 100% bezpieczne.

Ponieważ zakup nowego kampera to dla większości wydatek poza zasięgiem możliwości budżetowych, wielu pasjonatów decyduje się na budowę własnego pojazdu. Kompletując niezbędne elementy turystycznego vana, wcześniej czy później stają przed wyborem zbiorników. Najlepiej zaś sprawdzą się te z tworzywa sztucznego – lekkie, trwałe i neutralne chemicznie dla wody.
Atest PZH to dodatkowa zachęta do skorzystania z oferty firmy Waterflex, na którą składa się ponad 300 modeli zbiorników o pojemności od 4 do 1250 l. Płaskie, wąskie, wysokie – do wyboru, do koloru. Jaką przestrzenią dysponujesz, taki zbiornik dobierzesz. Możesz również zlecić wykonanie pod konkretny wymiar. Projekt jest wyceniany i przekazywany do realizacji, ale pod dwoma warunkami: minimalne zamówienie to 50 sztuk i pełna przedpłata po obustronnej akceptacji rysunku technicznego. Czas realizacji wynosi do 10 tygodni.
Jakość to kolejne, co wyróżnia zbiorniki Waterflex. Ponieważ produkowane są metodą rotacyjną, nie mają spawów, a to niezwykle ważne w przypadku użytkowania w kamperach, gdzie mamy do czynienia z ciągłym drganiem. Rozszczelnienie i przecieki? Nie ma szans! Co więcej, adekwatna do pojemności grubość ścianek, wgrzany gwint wylotowy i doskonałe spasowanie gwintów do pokrywek/zakrętek zapewniają doskonałą szczelność i trwałość produktu.
– Nie chwalimy się, jedynie wymieniamy łatwe do weryfikacji fakty – podkreślają przedstawiciele firmy. – Nasze zbiorniki możesz instalować nawet dnem do góry, z pokrywką od spodu lub z boku – zachowają szczelność w każdej pozycji.
W ofercie znajdziemy m.in. zbiorniki przeznaczone do np. VW T5 i T6. Jedną z ciekawszych propozycji jest 51-litrowy, ekstremalnie płaski (zaledwie 12 cm wysokości!) zbiornik z polietylenu, zdatny do przechowywania w nim m.in. wody pitnej czy glikolu. Wymiary tego pojemnika umożliwiają montaż np. pod podłogą kampera, co czyni to rozwiązanie atrakcyjnym dla wszystkich projektantów pojazdów rekreacyjnych.

Z pełnym asortymentem zbiorników polskiego producenta zapoznać się można na stronie waterflex.pl.

Artykuł pochodzi z numeru 6 (108) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator17.09.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Waterflex
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News