artykuły

PRZEGLĄD RYNKU
Włoski przedsionek w niezłej cenie

Włoski przedsionek w niezłej cenie

Poznańska firma CamelCamp, zajmująca się do tej pory sprzedażą nowych kamperów, została przedstawicielem włoskiej marki Conver. To producent między innymi przeróżnych akcesoriów caravaningowych, takich jak chociażby przedsionki. Jeden z nich, nazywający się po prostu Living Room De Luxe, można już obejrzeć w siedzibie firmy.

Przedsionek, zgodnie z trendami, jest montowany do markizy. Pasuje do większości rozwiązań, które są obecne na rynku. Szczelnie przylega do boków pojazdu – mieliśmy okazję to sprawdzić. Wysokość jest regulowana w zależności od potrzeb. Przedsionek nie jest co prawda pompowany, ale jego kompletne rozłożenie zajmuje około 30-40 minut i, co ważne, można to zrobić nawet w pojedynkę. Mocujących elementów ruchomych jest niewiele, w łatwy sposób połączymy je w stabilną całość.
Ściany boczne wykonano z tkaniny poliestrowej o gramaturze 240 g/m2. 
Drzwi wyjściowe zlokalizowane są zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. Przednia część jest natomiast przezroczysta i wyposażona w dodatkową roletę. Boczne okna również posiadają rolety i moskitiery.
A na końcu najważniejsze, czyli cena. Pomimo dobrej jakości – niezła tkanina, solidne, aluminiowe ramy – przedsionek zachowuje przystępną cenę, ustaloną przez polskiego dystrybutora na poziomie 4600 zł brutto. W porównaniu do konkurencji to produkt zdecydowanie wart rozważenia.

Dystrybutor: CamelCamp

Artykuł pochodzi z numeru 2 (99) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator22.11.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW