artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Wanderer – nagradzany i uznany. Kampervany, serwis, części

Wanderer – nagradzany i uznany. Kampervany, serwis, części

Czas czytania 3 minuty

Z przyjemnością możemy stwierdzić, że Wanderer Fahrzeuge Sp. z o.o. to reprezentant Pomorza. Firma ma siedzibę w Gdyni – tam właśnie znajdziemy tego producenta kamperów na zabudowie VW. To jednak nie jedyna działalność wpisująca się w caravaningowy profil rynku!

Należy uzupełnić opis oferty o serwis oraz sprzedaż części do kamperów i już na wstępie wspomnieć, że w 2021 roku firma została laureatką przyznawanej przez EU Business German Business Awards – Best Luxury Camper Van Manufacturer 2021 – Europe. Skąd tak znakomity laur? Nie bez przyczyny. 
Wanderer od wielu lat jest autoryzowanym partnerem VW i posiada homologację koncernu na wykonywane zabudowy. Zasadniczy profil usługowy to produkcja wyjątkowych samochodów kempingowych, o cechach funkcjonalnych, obdarzonych wysoką ergonomią i łatwych w użytkowaniu. To wszystko w połączeniu z najwyższej klasy izolacją termiczną i dźwiękową oraz luksusowym wykończeniem z naturalnych materiałów.
Firmę cechują indywidualne podejście do każdego klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom, uwaga kładziona jest na utrzymanie indywidualnego charakteru. Wanderer Fahrzeuge Sp. z o.o. dba także o odpowiednie wykorzystanie każdego fragmentu wolnego miejsca wewnątrz pojazdu, a to ze względu na ich niewielkie rozmiary. Pozyskanie przestrzeni do celów użytecznych jest więc tutaj kluczowe i firma przykłada do tego szczególną wagę. 
Jako nowość reklamuje absolutną rezygnację z wykorzystywania butli gazowych na rzecz montażu zbiorników gazowych pod samochodem, które dla wygody klienta można łatwo zatankować na każdej stacji benzynowej. Dodatkowo – specjalnie zaprojektowane zbiorniki na czystą (30 l) i brudną (19 l) wodę, również montowane pod samochodem. Zbiorniki można łatwo opróżniać i myć. Każdy – na wodę czy na gaz – posiada czujnik poziomu napełnienia połączony z wyświetlaczem wewnątrz pojazdu. W kamperach montowane są też wytrzymałe akumulatory litowo-polimerowe, których stan naładowania jest monitorowany za pomocą intuicyjnych paneli elektronicznych, a akumulatory mogą być zespolone z panelami słonecznymi o mocy do 300 W.

ReklamaWanderer – nagradzany i uznany. Kampervany, serwis, części 1
Opisane cechy oferty stawiają gdyńskiego producenta na czołowym miejscu w stawce wykonawców zabudów furgonów VW Transporter. Homologacja firmowa, wieloletnie działanie i współpraca z marką VW, uznanie na europejskim rynku poparte nagrodami to bardzo wyraźne atuty! 

Wanderer – nagradzany i uznany. Kampervany, serwis, części 2

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator30.05.2023 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News