artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Truma ma nowe movery dla przyczep

Truma ma nowe movery dla przyczep

Czas czytania 2 minuty

Akumulatorowe napędy manewrowe dla przyczep kempingowych stanowią od dawna pokaźne portfolio rozwiązań firmy, a teraz inżynierowie rozbudowali propozycje o modele w średniej półce cenowej.

Nie tak dawno producent uzupełnił rodzinę moverów z manualnym systemem docisku rolki o model GO2. Teraz ogłosił wprowadzenie równie budżetowego modelu o nazwie Mover Smart M. Najnowsza propozycja także powstała z myślą o wprawieniu w ruch przyczep jednościowych, ale o 200 kg cięższych. Prezentowany model poradzi sobie z przyczepami o masie 2000 kg (poprzednio: 1800 kg).

Truma ma nowe movery dla przyczep 1

Jeszcze bardziej spektakularnie wygląda Mover smart A4 do przyczep kempingowych dwuosiowych. Ten w pełni automatyczny asystent manewrowania stanowi rozwinięcie dobrze znanego modelu o nazwie smart A. Z tą różnicą, że powstał dla przyczep dwuosiowych i że zamiast 2-tonowego ciężaru poradzi sobie z 2,8-tonowym.

Truma ma nowe movery dla przyczep 2

- Dzięki temu nowemu systemowi manewrowania Truma od stycznia 2024 r. będzie oferować w pełni zautomatyzowany napęd w atrakcyjnej cenie - padło zapewnienie podczas prezentacji nowości na stoisku firmy w ramach targów Caravan Salon 2023.

Nie znamy jeszcze ceny produktu, ale skoro ów model pozycjonowany jest o półkę niżej od modeli w klasie Premium, to powinna być bardzo atrakcyjna. Wiemy za to, że Truma Mover smart A4 zapewni parkowanie z milimetrową precyzją w najciaśniejszych miejscach. I bez trudu wciągnie 2-osiową przyczepę o masie 2800 kg na wzniesienie o nachyleniu do 13 procent.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Fot. Truma


Michał Żak13.09.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News