artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Torba do transportu i przechowywania kaset toaletowych

Torba do transportu i przechowywania kaset toaletowych

Czas czytania 1 minuta

Thetford wprowadza na rynek torbę ochronną ułatwiającą przechowywanie, transport i przenoszenie kaset toaletowych. Cassette Carry Bag opracowana została z myślą o wszystkich właścicielach zbiorników zapasowych, ale również użytkownikach inteligentnego systemu sanitacyjnego firmy Thetford – iNDUS.

Produkty marki Thetford znajdziemy w zdecydowanej większości kamperów i przyczep kempingowych. Co więcej, wielu użytkowników posiada również zbiornik zapasowy, zakupiony w ramach zestawu Fresh-up. Jego przechowywanie i transport ułatwi opisywana nowość.

Torba jest w pełni zgodna z wcześniej wprowadzoną torbą Porta Potti i zapobiega zarysowaniom lub uszkodzeniom zbiornika podczas transportu. Wykonana jest z mocnego materiału PVC, ma solidny zamek błyskawiczny ułatwiający otwieranie i zamykanie oraz dwa mocne uchwyty do przenoszenia. Torbę można prać w temperaturze do 40 stopni, a jej wnętrze ma wykończenie szkliwione, ułatwiające czyszczenie.

Cassette Carry Bag dostępna jest w dwóch różnych rozmiarach: do zbiorników mniejszych (C200, C220, C260) i większych (C234, C400, C500).


Krzysztof Dulny 29.08.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News