artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Centrum Kempingowe Dandis
Centrum Kempingowe Dandis

Szyk na kołach - Centrum Kempingowe Dandis

Centrum Kempingowe Dandis istnieje na rynku od ponad 20 lat, zajmując się sprzedażą samochodów kempingowych. Firma to generalny przedstawiciel Carthago (w tym Malibu) oraz dystrybutor hiszpańskiego Ilusion Caravaning. Mobilvetta to kolejna marka, której kampery znajdziemy w ofercie dzierżoniowskiego centrum. Jeden z nich polecamy waszej szczególnej uwadze.

Przestronnie i stylowo

7,5-metrowy K-Yacht Tekno Line 90 to synonim wygody i włoskiej elegancji. Zabudowana na bazie Fiata Ducato integra imponuje zarówno aerodynamicznym profilem, ogólną prezencją zewnętrzną, jak i przemyślanym, przestronnym wnętrzem. O ile w wielu kamperach określenie „salon” stosowane jest nieco na wyrost, tu faktycznie mamy do czynienia z pełnoprawnym salonem w układzie face to face, z wygodnymi siedzeniami i stołem, przy którym – dzięki obrotowym fotelom w kabinie – rozsiąść się może wygodnie do 6 osób. Ponad salonem zlokalizowane jest ręcznie opuszczane łóżko (145 × 190 cm) z panoramicznym oknem dachowym.
Łóżko w sypialni (150 × 190 cm) ma podświetlane wezgłowie i dużą komodę z szufladami, a samo pomieszczenie można odizolować dzięki przesuwanym drzwiom. Kuchnia jest przestronna, jasna i dobrze wyposażona. Głęboki zlew, 150-litrowa lodówka, trzypalnikowa kuchenka, blat roboczy główny i dodatkowy oraz olbrzymi potencjał przechowywania w postaci licznych szuflad i szafek – żadnych półśrodków. To samo można napisać o łazience, podzielonej na 2 znajdujące się naprzeciwko siebie pomieszczenia: prysznic i toaletę z umywalką.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Schowki? Dzięki podwójnej podłodze jest ich aż nadto. Kubatura garażu również imponuje.

Sprzedaż, serwis

Zarówno K-Yacht Tekno Line 90, jak i pozostałe modele z oferty można obejrzeć w salonie firmy w Dzierżoniowie. Warto w tym miejscu wspomnieć o usługach, które Centrum Kempingowe Dandis świadczy dodatkowo. Firma zajmuje się m.in. serwisowaniem samochodów kempingowych wszystkich marek, dysponując dobrze zaopatrzonym magazynem części zamiennych i bardzo wydajnym zapleczem technologicznym. Zlecisz tu też montaż wyposażenia dodatkowego, serwis urządzeń grzewczych, a nawet budowę pojazdu pod indywidualne zamówienie. Firma prowadzi również sklep z akcesoriami kempingowymi, z którego ofertą można zapoznać się na stronie sklepdandis.pl.

dandis.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator04.06.20220 zdjęć 4