Reklama
Bilbord - bookingcamper

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  27.02.2021, ~ Szymon Kwiatkowski   

SUPy YellowV - żółta linia życia

Nowa fala na rynku - tak definiują swoje pojawienie się wśród bogatej oferty desek do pływania typu SUP, twórcy marki YellowV, która ma już swojego dystrybutora w Polsce.

Pomimo że za oknem nadal króluje zima, śnieg i niskie temperatury, można próbować chociaż na chwilę wprowadzić się w wakacyjny nastrój planując aktywny wypoczynek. Wzrastajaca popularność campervanów, zwłaszcza niewielkich rozmiarów stwarza sposobność do prezentacji sprzętu rekreacyjnego i sportowego, który z tymi pojazdami jest często związany. Rowery, kajaki, albo właśnie SUPy! W ofercie YellowV - pochodzącej z Danii marki, oprócz pompowanych desek znajdziemy też platformę pływającą iPLATFORM. Marka wyróżnia się charakterystyczną grafiką - deski są czarne z przebiegającą przez środek żółtą linią, która przypomina linię życia. Seria desek dostępna na polskim rynku ma nazwę Heartbeat, ponieważ twórcy marki twierdzą, że jeśli wybierzesz ich sprzęt to poczujesz, że wracasz do życia, a nie tylko się mu przyglądasz. Ich misją jest wyciągać ludzi z domu na wodę, tak aby każdy mógł poczuć prawdziwe zalety aktywnego wypoczynku nad wodą bez względu na umiejętności.

iSUPy YellowV

Wszystkie deski YellowV są wykonane z wytrzymałego materiału PVC i dodatkowo wzmocnione powłoką z pianki EVA o grubości 5 mm, która zapewnia doskonałą przyczepność. Od innych SUPów, produkty YellowV wyróżnia wiele udogodnień, które sprawiają, że pływania na deskach YellowV jest łatwiejsze.

Deski iSUP YellowV posiadają liczne uchwyty, które pozwalają łatwo wchodzić na deskę z wody lub ułatwiają jej przenoszenie, wiele tzw. oczek do zaczepiania gum, do mocowania bagażu, specjalną torbę do przenoszenia deski, która wyposażona jest w duży ręcznik chroniący deskę podczas transportu, a na plaży służący za ręcznik plażowy. W zestawie takżę znajduje się wygodny w użyciu system do instalowania stateczników na desce oraz wiosło  2w1, które może być również wiosłem kajakowym

Dodatkową atrakcją dla osób, które zdecydują się na zakup desek marki YellowV jest możliwość korzystania z niej nie tylko na wodzie, ale i podczas odpoczynku na lądzie. Każda deska na spodzie ma wyrysowaną planszę do gry. Zestaw do gry planszowej znajduje się w podstawowym zestawie sprzedawanym z deską, a zasady gry można poznać na stronie YellowV

iPLATFORMA YellowV

Kolejnym produktem, który może być interesujący dla osób aktywnie wypoczywających na wodzie jest IPlatforma YellowV. To wykonana z wytrzymałego dwuwarstwowego PVC i pokryta miękką, antypoślizgową pianką EVA platforma o wymiarach: 250 cm długości i 160 cm szerokości. iPlatforma jest niesamowicie stabilna. Posiada osiem uchwytów które sprawiają, że platforma jest łatwa do przenoszenia również po jej nadmuchaniu.  Jej maksymalna ładowność wynosi około 410 kg.

iPlatforma YellowV idealnie nadaje się do uprzyjemniania wypoczynku nad wodą. Może służyć jako pływający pomost, stół piknikowy czy miejsce do uprawiania jogi, może też pełnić rolę wielkiego materaca, który stanie się naszą prywatną wyspą na wodzie.

Te propozycje to znakomite "czasoumilacze" i "organizatory wypoczynku", poniewaz nadają się znakomicie na wyjazdy do gorącej Chorwacji, Grecji, Włoch i właściwie nad każdą wodę. Takżę nasze śródlądowe miejscówki. 

Więcej informacji na temat produktów oraz akcesoriów marki na stronie YellowV

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony