artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Specjaliści od detali

Specjaliści od detali

Nasi stali czytelnicy na pewno kojarzą firmę Hype. To polski producent kamperów klasy premium, który buduje głównie na dobrze wyposażonych podwoziach marki Mercedes-Benz, dopieszczając swoje pojazdy rękoma specjalistów od mebli i tapicerki. Przywiązanie do detali, ale i zastosowane rozwiązania są tym, co robi największe wrażenie.

Hype wyposaża swoje pojazdy w szereg indywidualnych rozwiązań, w tym elektrycznie otwierane klapy serwisowe, ukrytą markizę czy wygodne fotele drugiego rzędu z możliwością pochylenia i przesunięcia oraz systemem Isofix. Nie znajdziecie tu plastikowych, delikatnych elementów – wszystko wykończone jest najwyższej jakości materiałami.

Firma prowadzi serwis pojazdów – swoich, ale nie tylko. – Pracujemy z kamperami każdej marki – zapewniają pracownicy zakładu. Zamontujesz tu klimatyzację, markizę, lodówkę, drzwi, okna czy jakiekolwiek inne elementy, ale też zlecisz przegląd pojazdu i przygotujesz go do kolejnego sezonu.

– Można zlecać nam naprawy uszkodzonych elementów zewnętrznych i wewnętrznych aut, rozwiążemy też wszelkie problemy z usterkami elektrycznymi. Montaż paneli fotowoltaicznych to kolejna usługa, którą oferujemy – wyliczają przedstawiciele Hype.

Specjalnością firmy są wszelkiego rodzaju siedziska i łóżka. Planujesz zamówić łóżko elektryczne? A może szukasz miejsca, w którym dokonasz montażu dodatkowych homologowanych siedzeń? Hype to właściwy kierunek poszukiwań.

– Nasz dział tapicerski wykona wszystkie możliwe modyfikacje w twoim kamperze – zapewniają właściciele. – Przerobimy np. fotele ze zwykłego busa na wygodne, zespolone, wyposażone w podłokietniki fotele kamperowe. Obszyjemy deskę rozdzielczą, kierownicę, ściany czy sufity. Dokonamy zmian tapicerskich, których nie powstydziłaby się niejedna marka na rynku.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Wszelkie części i akcesoria można nabyć w sklepie stacjonarnym przy siedzibie firmy, ale też na https://allegro.pl/uzytkownik/Hypecamper/sklep. Hitem są np. pompowane przedsionki marki Dometic oraz elementy ogrzewania i klimatyzacji Truma i Webasto. Wraz z wyposażeniem można oczywiście zamówić montaż.

Komplet foteli zintegrowany z ławką
Jest to system dwóch osobnych foteli zamontowanych na ramie, które mają regulowane nachylenie oparcia, regulowane wysunięcie w przód i w tył. Dodatkowo istnieje możliwość rozsuwania ich, co zwiększa przestrzeń dla pasażerów. Ławka jest zaprojektowana specjalnie z myślą o zabudowie kamperowej. Pod nią znajduje się wolna przestrzeń, którą można dowolnie zagospodarować.
Komplet dokumentacji umożliwia dostawienie dodatkowych miejsc siedzących w kampervanach. Jest to produkt homologowany, obowiązuje na niego gwarancja użytkowania, testy dla regulaminu R14 i R17.Specjaliści od detali 1
Fotele pojedyncze
Konstrukcja naszych foteli opracowana została z myślą o autach kempingowych. Są głęboko profilowane i szersze niż standardowe. Cechują je pełna regulacja oparcia, przesuw w przód i w tył, płynna regulacja nachylenia siedziska. Fotele posiadają w pełni regulowane podłokietniki i napinacz pasa bezpieczeństwa.

Specjaliści od detali 2Specjaliści od detali 3
Elektrycznie opuszczane łóżko
Idealne rozwiązanie dla podróżującej rodziny. System pozwala na podnoszenie i opuszczanie łóżka do wymaganej wysokości tylko przy użyciu przycisku. Podniesienie do sufitu pozwala na wykorzystanie przestrzeni pod nim. Elegancka zabudowa i dodatkowe oświetlenie sprawiają, że łóżko po podniesieniu wygląda estetycznie. Samo łóżko jest wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego wymiaru i kształtu.

Specjaliści od detali 4

ReklamaŚródtekstowy 2 BookingCamper
Przedsionek
Skonstruowany z wyjątkowo trwałego i odpornego na działanie promieni UV materiału – Weathershield All-Season. Doskonale nadaje się do wyjazdów sezonowych i podróży w ekstremalnych warunkach pogodowych. Za dużą głębokością idzie przestronne wnętrze. Przedsionki z technologią nadmuchiwania jednopunktowego pompowane są przez zewnętrzny punkt, gwarantując mocną konstrukcję i łatwy montaż. Technologia z regulacją wysokości pozwala na precyzyjne mocowanie do wielu typów pojazdów. Produkt dostępny w ofercie sklepu stacjonarnego.

Specjaliści od detali 5hypecamper.com


Krzysztof Dulny 23.11.20220