Reklama
Bilbord Dometic podstrony

PRZEGLĄD RYNKU

6 miesięcy temu  26.08.2019, ~ Administrator   

Te rowerki to nie tylko komfort podróży, ale i zwracający uwagę design

Te rowerki to nie tylko komfort podróży, ale i zwracający uwagę design

Rynek rowerów elektrycznych rośnie w błyskawicznym tempie. Mamy rowery górskie ze wspomaganiem elektrycznym, miejskie, MTB, dokonujemy elektryfikacji rowerów typu fatbike... Miłośnicy jednośladów chcą otrzymać produkt szyty na miarę – mały, miejski rower, który można zabrać na wakacje, podjechać nim do sklepu lub na pocztę, ale również na wycieczkę, składając go w ekspresowym tempie, bez użycia narzędzi, i zapakować do bagażnika.

Taki rower to przyjaciel pomagający walczyć o zdrowie, świetną kondycję i ładną sylwetkę. Jednym z ciekawszych jest hybrydowy rower elektryczny TrybEco. Na wspomaganie elektryczne przełączasz się tu wtedy, kiedy potrzebujesz – lub odwrotnie: wtedy, kiedy chcesz, używasz własnych mięśni. Możesz zatem nie korzystać z elektrycznego wspomagania, ale świadomość, że ono jest, daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu, szczególnie na dłuższych trasach. Rozwiewając wątpliwości, unikalna bateria TrybEco w piaście koła nie stanowi dodatkowego obciążenia dla rowerzysty.

Na uwagę zasługuje design opisywanych rowerów, za który odpowiadają wyselekcjonowani projektanci. Dostępne są różne modele i warianty kolorystyczne, aby spełnić oczekiwania szerokiej grupy odbiorców.

– Nasze składaki mieszczą się do każdego bagażnika samochodu, zajmują mało miejsca w przyczepie kempingowej, na niewielkim jachcie czy łódce – zwracają uwagę przedstawiciele firmy. – Wyobraź to sobie: podróżujesz łodzią po pięknym jeziorze, zawijasz do portu, rozkładasz w trzy sekundy naszą Compactę 12 i jedziesz na zakupy do miasteczka, wracasz, składasz i płyniesz dalej. Fajnie?

Oczywiście, że tak! A może wybierasz się całą rodziną na objazd po Polsce swoim kamperem? Macie mnóstwo czasu na zwiedzanie, więc korzystacie z uroków natury, jeżdżąc na hybrydowych składakach. Ich rozmiary są kompaktowe, dzięki czemu nie zabierają w „domu na kołach” dużo miejsca – można je „upchnąć” praktycznie wszędzie, niekoniecznie do luku bagażowego.

Prezentowane rowery hybrydowe z serii Compatca – modele 12, 14 i 16 – gwarantują niezależność w każdej sytuacji. Mieszczą się w bagażniku samochodu, można je zabrać nad morze, nad jezioro, na jacht czy na weekendowy wypad. Dodatkową zaletą ich wszystkich jest szybkie składanie, i to bez żadnych dodatkowych narzędzi. Polecamy!

Artykuł pochodzi z numeru 3(82) 2018 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

Złożenie Compacty 12 zajmuje zaledwie 3 sekundy
Złożenie Compacty 12 zajmuje zaledwie 3 sekundy
W Compacie 14 bateria znajduje się w ramie
Choć jest największym z opisywanych modeli, Compacta 16 (nazwa modelu od 16-calowych kół) również bez problemu mieści się w bagażniku samochodu. W tym przypadku bateria znajduje się w tylnej piaście
Choć jest największym z opisywanych modeli, Compacta 16 (nazwa modelu od 16-calowych kół) również bez problemu mieści się w bagażniku samochodu. W tym przypadku bateria znajduje się w tylnej piaście

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony