artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Railblaza - zamontowane na pewno

Railblaza - zamontowane na pewno

Czas czytania 2 minuty

Jak to zwykle bywa, „potrzeba matką wynalazku”. Założona w 2010 roku przez zawodnika motorsportu Rossa Pratta firma Railblaza powstała z potrzeby znalezienia prostego rozwiązania bardzo konkretnego problemu. Ross szukał skutecznego sposobu na mocowanie narzędzi na swoim czterokołowym quadzie, więc zaprojektował system spełniający jego oczekiwania.

Po ukończeniu projektu zdał sobie sprawę, że ten wynalazek może być stosowany w tak różnorodnych zastosowaniach, jak: wioślarstwo, żeglarstwo, sporty motocyklowe, wędkarstwo, kolarstwo czy caravaning. Nie wiedział wtedy, że jego produkt w końcu stanie się zalążkiem odnoszącego sukcesy międzynarodowego biznesu. To, co zaczęło się jako pomysł w rodzinnym gospodarstwie w Nowej Zelandii, przekształciło się w firmę o globalnej renomie, cieszącą się zaufaniem klientów. Dzięki ponad 100 produktom dostępnym w ponad 40 krajach Railblaza ułatwia życie innowacyjnymi rozwiązaniami, które są zbudowane z wysokiej jakości materiałów i wspierane przez doskonałą obsługę klienta.
Od mocowania wykorzystywanego w dowolnej aktywności wymagamy przede wszystkim pewności, że sprzęt, który spajamy z jego pomocą z pojazdem, nie odpadnie, nie zostanie zniszczony ani zgubiony. To wyzwanie produkty koncernu realizują niemalże perfekcyjnie, o czym świadczy międzynarodowe uznanie potwierdzane przez grono profesjonalnych ambasadorów. Tutaj nie ma ograniczeń. Co prawda komponenty systemu pogrupowane są w zależności od dziedziny aktywności czy kategorii, to jednak wgląd w kompletną listę elementów pozwala dobrać elementy praktycznie do każdej potrzeby. Od wózków i kółek transportowych, przez uchwyty na wędki, po mocowania do aparatów i kamer.
Railblaza wykorzystuje wytrzymałe polimery konstrukcyjne wzmocnione włóknem szklanym do formowania wtryskowego, aby uzyskać mocniejszy produkt o lepszej odporności na promieniowanie UV, dzięki temu elementy nie niszczą się i nie blakną. 
Dystrybutorem produktów marki Railbaza na Polskę jest Prime Marine.

primemarine.com.pl

Artykuł pochodzi z numeru 1 (115) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator13.05.2024 zdjęć 5
Artykuł powstał we współpracy z marką PrimeMarine
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News