artykuły

PRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Radio, które potrafi więcej

Radio, które potrafi więcej

Radio samochodowe, w którym radio jest zaledwie jedną z funkcji? Oto Xzent Radio Z-N965 1-DIN 9” HD Infotainer – prawdziwy kombajn multimedialny. Urządzenie współpracuje zarówno z Google Android Auto, jak i z Apple CarPlay – standardami, dzięki którym radio samochodowe pełni funkcję wyświetlacza i kontrolera dla urządzeń z systemami Android i iOS. Może zatem pełnić również rolę choćby nawigacji, ale nie tylko.

W opisywanym modelu wyświetlacz ma przekątną 9 cali, obsługuje rozdzielczość 1024 x 600 pikseli, a jego powierzchnia pokryta jest szkłem. Interfejsem można manipulować w pionie i pod kątem, aby jak najlepiej dopasować widoczność wyświetlanego obrazu do warunków w trasie.

Urządzenie wyposażone jest w podwójny tuner DAB i radio FM RDS z pamięcią do 18 stacji. Nie zabrakło Bluetooth, a co z tym związane – modułu głośnomówiącego i możliwości strumieniowego przesyłu muzyki z urządzeń mobilnych. Do zintegrowanej książki telefonicznej można zaimportować aż 1000 kontaktów, a ulubionym przypisać funkcję szybkiego wybierania – ot dodatkowe udogodnienie.

Przydatną opcją jest również możliwość sterowania za pośrednictwem urządzenia nawet trzema systemami kamer, czemu służą trzy wejścia RCA. Różnych złącz jest oczywiście dużo więcej, a po pełną ich listę oraz opis pozostałych możliwości Z-N965 odsyłamy na stronę dystrybutora – firmy ACK Benimar: sklep.ack.com.pl.


Redakcja29.09.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW