artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Prywatna żółta wyspa

Prywatna żółta wyspa

Czas czytania 1 minuta

Mieć własną wyspę na środku oceanu! Chociaż małą… No cóż, to chyba przywilej nieprzyzwoicie bogatych szejków naftowych. Tymczasem my spróbujemy zadowolić się własnym, kawałkiem otoczonej wodą przestrzeni.

Wyspa, o której piszemy, to iPlatforma YellowV Heartbeat 8, która może stać się pływającym stołem na telefon lub kieliszki, równoważnią do ćwiczeń na wodzie albo nawet matą do ćwiczenia jogi na brzegu basenu. Platforma wykonana jest z wytrzymałego dwuwarstwowego 1,5-milimetrowego PVC, a jej konstrukcja gwarantuje stabilność na wodzie. Potwierdza to dopuszczalna ładowność – 410 kg, która gwarantuje, że spokojnie będzie mogło na niej usiąść nawet kilka osób. Jeśli oczywiście się zmieszczą. Wymiary są wystarczające – 160/150 cm. Osiem uchwytów sprawia, że platforma jest łatwa do przenoszenia również po jej nadmuchaniu. 
W zestawie wraz z platformą otrzymujemy pompkę z manometrem, torbę transportową, zestaw naprawczy, zestaw do gier, wodoodporne etui na telefon, ręcznik YellowV oraz wodoodporny worek. Cena platformy to 4250 zł.

primemarine.com.pl

Artykuł pochodzi z numeru 6/1 (103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator20.07.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News