artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Podróżuj z kapsułą mieszkalną przez cały rok!

Podróżuj z kapsułą mieszkalną przez cały rok!

Czas czytania 3 minuty

Zabudowa AZAR4 na samochody typu pick-up jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poczuć prawdziwą swobodę, nie martwić się o rezerwację noclegu i podróżować w najdalsze zakątki świata o każdej porze roku. Skuteczna ochrona zarówno przed upałem, jak i mrozem możliwa jest dzięki wyjątkowej konstrukcji wykonanej z nowoczesnych materiałów izolacyjnych. Mobilna kapsuła AZAR4 zapewnia komfortową podróż i przebywanie w niej w zakresie temperatur od -40°C do +40°C.

Izolacja termiczna na konstrukcji kompozytowej wykonana jest z pianki komórkowo zamkniętej. Charakteryzuje się najwyższą izolacyjnością. Jest również hydroizolacją, ponieważ zatrzymuje komórki przywiązujące się do nowej nasiąkliwości. Cechuje się znakomitą przewiewnością, a tym samym minimalizuje straty energii poprzez ograniczenie powstawania pętli konwekcyjnych. Aplikowana jest natryskowo, co pozwala na wytworzenie warstwy izolacji sztywno-twardej. Jest odporna na pleśń i grzyby, nie wchłania też zapachów.
Doskonała izolacja to jednak nie wszystko! Zabudowy mieszkalne wyposażone są w niezwykle wydajne i niezawodne ogrzewanie postojowe. Agregat grzewczy pracuje niezależnie od silnika i pobiera potrzebne paliwo bezpośrednio z osobnego zbiornika. Takie rozwiązanie zapewnia natychmiastowe ciepło, a sam agregat pracuje niezwykle cicho. W tym miejscu warto także zauważyć, że ta forma ogrzewania jest opcją energooszczędną. Niski pobór prądu pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji całej zabudowy.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Zintegrowany system ogrzewania niezawodnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników, dzięki czemu znacznie zwiększa komfort podróżowania. Umożliwia precyzyjne sterowanie zarówno temperaturą, jak i intensywnością nawiewu bez względu na panujące warunki pogodowe. Szeroki zakres temperatur jest gwarancją uzyskania idealnego klimatu.
Kapsuła mieszkalna AZAR4 przyniesie także ukojenie podczas upałów. Innowacyjny system wentylacji mechanicznej, współpracujący z wentylacją grawitacyjną, pozwala na stworzenie komfortowego mikroklimatu. Nie bez znaczenia są także wentylowane przestrzenie wszystkich schowków i szafek, jak również pod okładzinami wewnętrznymi, które posiadają specialne delatacje.Zapewnia to komfortowy obieg powietrza w całym wnętrzu i odprowadzenie zużytego powietrza na zewnątrz.
Mobilna kapsuła AZAR4 doskonale dopasowuje się do naszych preferencji. Zabudowa mieszkalna może być wyposażona nie tylko w wydajne wentylatory, ale również w niezawodny, kompletny system klimatyzacji. Nowoczesna klimatyzacja efektywnie ochłodzi wnętrze kapsuły, a cicha praca zintegrowanego systemu nie zakłóci naszego odpoczynku.

Dystrybutor: AZAR4

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator18.11.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News