artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Podróżuj z kapsułą mieszkalną przez cały rok!

Podróżuj z kapsułą mieszkalną przez cały rok!

Czas czytania 3 minuty

Zabudowa AZAR4 na samochody typu pick-up jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poczuć prawdziwą swobodę, nie martwić się o rezerwację noclegu i podróżować w najdalsze zakątki świata o każdej porze roku. Skuteczna ochrona zarówno przed upałem, jak i mrozem możliwa jest dzięki wyjątkowej konstrukcji wykonanej z nowoczesnych materiałów izolacyjnych. Mobilna kapsuła AZAR4 zapewnia komfortową podróż i przebywanie w niej w zakresie temperatur od -40°C do +40°C.

Izolacja termiczna na konstrukcji kompozytowej wykonana jest z pianki komórkowo zamkniętej. Charakteryzuje się najwyższą izolacyjnością. Jest również hydroizolacją, ponieważ zatrzymuje komórki przywiązujące się do nowej nasiąkliwości. Cechuje się znakomitą przewiewnością, a tym samym minimalizuje straty energii poprzez ograniczenie powstawania pętli konwekcyjnych. Aplikowana jest natryskowo, co pozwala na wytworzenie warstwy izolacji sztywno-twardej. Jest odporna na pleśń i grzyby, nie wchłania też zapachów.
Doskonała izolacja to jednak nie wszystko! Zabudowy mieszkalne wyposażone są w niezwykle wydajne i niezawodne ogrzewanie postojowe. Agregat grzewczy pracuje niezależnie od silnika i pobiera potrzebne paliwo bezpośrednio z osobnego zbiornika. Takie rozwiązanie zapewnia natychmiastowe ciepło, a sam agregat pracuje niezwykle cicho. W tym miejscu warto także zauważyć, że ta forma ogrzewania jest opcją energooszczędną. Niski pobór prądu pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji całej zabudowy.

ReklamaPodróżuj z kapsułą mieszkalną przez cały rok! 1
Zintegrowany system ogrzewania niezawodnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników, dzięki czemu znacznie zwiększa komfort podróżowania. Umożliwia precyzyjne sterowanie zarówno temperaturą, jak i intensywnością nawiewu bez względu na panujące warunki pogodowe. Szeroki zakres temperatur jest gwarancją uzyskania idealnego klimatu.
Kapsuła mieszkalna AZAR4 przyniesie także ukojenie podczas upałów. Innowacyjny system wentylacji mechanicznej, współpracujący z wentylacją grawitacyjną, pozwala na stworzenie komfortowego mikroklimatu. Nie bez znaczenia są także wentylowane przestrzenie wszystkich schowków i szafek, jak również pod okładzinami wewnętrznymi, które posiadają specialne delatacje.Zapewnia to komfortowy obieg powietrza w całym wnętrzu i odprowadzenie zużytego powietrza na zewnątrz.
Mobilna kapsuła AZAR4 doskonale dopasowuje się do naszych preferencji. Zabudowa mieszkalna może być wyposażona nie tylko w wydajne wentylatory, ale również w niezawodny, kompletny system klimatyzacji. Nowoczesna klimatyzacja efektywnie ochłodzi wnętrze kapsuły, a cicha praca zintegrowanego systemu nie zakłóci naszego odpoczynku.

Dystrybutor: AZAR4

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator18.11.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News