artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Webasto 01.11-30.11 Sebastian
Obawy przed wypożyczeniem pierwszego kampera? Niepotrzebnie!
  fot. Campery Złotniccy

Obawy przed wypożyczeniem pierwszego kampera? Niepotrzebnie!

Czas czytania 3 minuty

O firmie Campery Złotniccy pisaliśmy ostatnio w kontekście możliwości zakupu w niej nowego samochodu kempingowego z umową zarządzania (dla przypomnienia: polega to na tym, że kupując kampera, możesz go powierzyć wypożyczalni w zarządzanie – innymi słowy, pojazd może zarabiać „na siebie”, gdy z niego nie korzystasz). Tym razem skupimy się na tym, co interesuje nas najbardziej, a mianowicie flocie.

Na tę składa się 25 pojazdów marek Roller Team, Benimar, Caravans International, Chausson i Panama, których sprzedaż i wynajem oferuje Campery Złotniccy. Firma prowadzi również serwis pojazdów kempingowych, dając klientom gwarancję, że rezerwacja na pewno dojdzie do skutku. – Ewentualne uszkodzenia bądź usterki w trakcie sezonu naprawiamy ekspresowo – zapewniają właściciele.

Pośród dostępnych pojazdów każdy znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Wybierać można spośród alków i kamperów półzintegrowanych, maksymalnie 2-letnich, a przeważnie z bieżącego roku. Nowością na rynku polskim są dwa egzemplarze modelu Panama: 10+ i 54+, czyli w wersji z krótkim i długim rozstawem osi – nic nie stoi na przeszkodzie, aby je przetestować.

Nie ma we flocie auta, które nie byłoby wyposażone w klimatyzację dachową, markizę, bagażnik na 4 rowery, solar czy kamerę cofania. – Dodatkowo w tym sezonie w kilku autach założyliśmy mocną, nowoczesną instalację solarną i akumulatory o dużej pojemności, filtry wody oraz car audio – dodają gospodarze.

ReklamaObawy przed wypożyczeniem pierwszego kampera? Niepotrzebnie! 1
Przeglądając cennik wypożyczalni, warto pamiętać, że mowa o ofercie all inclusive, co oznacza, że dodatkowo nie są doliczane płyny, gaz, wyposażenie kuchni, krzesła, stoliki, sprzątanie itd. Co więcej, wszystkie pojazdy są przystosowane do warunków zimowych i ubezpieczone.

Nie korzystałeś wcześniej z usług wypożyczalni pojazdów kempingowych? Bez obaw, gospodarze firmy to entuzjaści caravaningu i podróżowania w ogóle – chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami z podróży, przed wyjazdem przeszkolą z obsługi urządzeń pokładowych, również z techniki prowadzenia dużego i wysokiego pojazdu. – Jesteśmy dostępni 24 h na dobę w razie pytań w trakcie podróży – dodają.

Na koniec warto wspomnieć, że firma świadczy naprawy gwarancyjne pojazdów marek, które ma w swojej ofercie – także tych kupionych gdzie indziej – ale również naprawy pogwarancyjne aut i przyczep kempingowych innych producentów. Czy mowa o naprawach mechanicznych, czy o serwisie urządzeń pokładowych, dla fachowców z Campery Złotniccy nie ma rzeczy niemożliwych.

campery-zlotniccy.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Krzysztof Dulny 14.03.20220 zdjęć 9
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News