artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Słupek DV-6627-DF jest multifunkcyjny,  a do tego dobrze wygląda!
Słupek DV-6627-DF jest multifunkcyjny, a do tego dobrze wygląda!

Nowoczesne rozwiązania dla komfortowego kempingu. DOKTORVOLT

Czas czytania 2 minuty

Kemping to więcej niż tylko podróż, to prawdziwe doświadczenie łączące nas z naturą i oddzielające od zgiełku codzienności. Jednak podczas wyjątkowych chwil spędzanych w otoczeniu przyrody nie chcemy rezygnować z nowoczesnych udogodnień, które sprawiają, że nasza przygoda staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Właśnie tu pojawia się słup dystrybucyjny DV-6627-DF marki Doktorvolt – nowoczesne rozwiązanie dla komfortowego kempingu.
Dwa zamontowane wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym oraz dodatkowy wyłącznik nadprądowy zapewniają nie tylko zabezpieczenie przed ewentualnymi awariami, ale także skuteczną ochronę przed przeciążeniami. To istotne, zwłaszcza gdy podłączamy wiele urządzeń naraz.
Słupek DV-6627-DF został wyposażony w kilka rodzajów gniazd, co sprawia, że jest wyjątkowo funkcjonalny. Dwa gniazda kempingowe 16A 3P 230 V (CEE) pozwalają na podłączenie urządzeń w różnych standardach wtyczek, zapewniając wygodę niezależnie od miejsca podróży, zaś 2 gniazda 230 V typ F i 2 gniazda 230 V typ E dają możliwość podłączenia urządzeń codziennego użytku, takich jak ładowarki czy sprzęt kuchenny.
Prezentowany słupek posiada także instalację do dystrybucji wody. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników kempingu, którzy cenią sobie nie tylko wygodę dostępu do prądu, ale również możliwość korzystania z wody w dogodnym miejscu.
Czujnik zmierzchu, który jest integralną częścią słupka, pozwala na zautomatyzowanie włączania zewnętrznego oświetlenia w momencie zmierzchu. To zarówno funkcjonalne, jak i bezpieczne rozwiązanie, pozwalające zwiększyć widoczność wokół kempingu.
Fundament obudowy idealnie nadaje się do wkopania w ziemię, a to dzięki specjalnej podstawie przeznaczonej do montażu w terenie. Istnieje również możliwość zamówienia obudowy z fundamentem do montażu na betonowej powierzchni.
Słupki dystrybucyjne marki Doktorvolt spełniają najwyższe standardy jakości, gwarantując niezawodność działania i trwałość na długie lata.

Nowoczesne rozwiązania dla komfortowego kempingu. DOKTORVOLT 1

Znajdź produkty Doktorvolt

doktorvolt.pl 
Oficjalny dystrybutor marki: preis-zone.pl 

Artykuł pochodzi z numeru 5 (113) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator04.12.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Doktorvolt
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News