artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord polferries 11.05-11.06 Grzegorz
Nie tylko sprzedaż kamperów

Nie tylko sprzedaż kamperów

Czas czytania 3 minuty

Zajmująca się sprzedażą kamperów firma Trans-Sas 1 maja br. przeniosła swoją działalność z Zabrza do nowej siedziby w Bytomiu. Przy ul. Żołnierskiej powstał obiekt o powierzchni 2000 m2, w którym eksponowane są pojazdy marek Dethleffs i Sunlight. Znajduje się tam również hala magazynowo-serwisowa, a także miejsce do wydawania pojazdów i obsługi klientów.

Firma zajmuje się m.in. kompleksową naprawą kamperów i przyczep marek Dethleffs i Sunlight, dysponując bogatym asortymentem oryginalnych części do zabudowy. Te podzespoły, których akurat nie ma na stanie, jest w stanie szybko sprowadzić z fabryki.

Technicy Trans-Sas są w stanie przeprowadzić montaż wszelkich akcesoriów zarówno do kamperów, jak i przyczep. Możesz tu zlecić także naprawę powypadkową uszkodzenia mechanicznego ścian i dachu zabudowy. Firma oferuje ponadto szeroki asortyment przedsionków Isabella i Inaca, których zastosowanie i niezawodność znają wszyscy wypoczywający na Półwyspie Helskim. Jest też autoryzowanym dealerem firmy Dometic, w której ofercie znajdują się m.in. akcesoria caravaningowe, takie jak krzesła, stoły, namioty i przedsionki do przyczep i pojazdów. Jak dodają przedstawiciele Trans-Sas, istnieje również możliwość dopasowania do pojazdu przedsionka Dometic z dmuchanym stelażem – tego typu konstrukcje cechują się niewielkim ciężarem oraz szybkością w rozkładaniu. – Większość tych przedsionków posiadamy i bardzo chętnie zaprezentujemy ich zalety

ReklamaSródtekstowy YT PC
– zachęcają przedstawiciele firmy.

Dla klientów naszego salonu, we współpracy z FCA Bank oraz FCA Leasing została przygotowana oferta finansowania, którą znajdziecie Państwo pod szyldem Erwin Hymer Group Finane.

Dedykowane produkty kredytowe oraz leasingowe sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów – 150 miesięczny okres kredytu, atrakcyjny koszt leasingu z możliwością zastosowania stałej stopy oprocentowania, oraz wysokiej wartości wykupu to nie jedyne zalety tej oferty. FCA Bank dla swoich klientów proponuje cyfrowe podpisywanie umów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a najlepiej do wizyty w nowej siedzibie firmy Trans-Sas w Bytomiu. Jej pracownicy rozwieją wszelkie wątpliwości.

silesiacamp.pl

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Krzysztof Dulny 31.10.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News