artykuły

PRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Makita 04.01-31.03 Sebastian
Mobilne urządzenie rozruchowe - nowość od Green Cell

Mobilne urządzenie rozruchowe - nowość od Green Cell

Polska firma zaprezentowała naprawdę potężny powerbank, który może okazać się świetnym towarzyszem fana caravaningu. GC PowerBoost posiada funkcję prostownika i naładuje akumulator prądem z gniazdka lub własnych ogniw.

Najnowszy produkt Green Cell właśnie trafił do sprzedaży. GC PowerBoost to mobilne urządzenie rozruchowe, które wyposażono w dodatkowe, przydatne funkcje. Jako car jump starter bez problemu uruchomi rozładowany akumulator w samochodach osobowych oraz wielu modelach aut dostawczych. Został wyposażony w ogniwa o pojemności aż 16 000 mAh i zapewnia 2000 A prądu szczytowego. Oznacza to, że urządzenie odpali przeciętny silnik osobówki nawet 30 razy.

GC PowerBoost posiada również funkcję prostownika - naładuje akumulator prądem z gniazdka lub własnych ogniw. Jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w przydomowym garażu, jak i w podróży. Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi OLED można błyskawicznie sprawdzić najważniejsze parametry - tryb pracy urządzenia, stan naładowania lub napięcie akumulatora.

- Prace nad GC PowerBoost trwały kilkanaście miesięcy. Nasz zespół projektantów opracował całą koncepcję urządzenia i zadbał o unikatowy design. Poświęciliśmy też mnóstwo czasu na testowanie naszego projektu w komisach samochodowych, gdzie odpalaliśmy samochody w dziesiątkach scenariuszy - mówi Maciej Mielczarek, Head of R&D w firmie Green Cell.

GC PowerBoost - nie tylko prostownik!

GC PowerBoost posiada 3 porty (2x USB-A o mocy 18W oraz USB-C PD o mocy 60W), zatem z jego pomocą można szybko ładować trzy urządzenia jednocześnie. Urządzenie zostało wyposażone również we wbudowaną latarkę. Dobrze sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie miejsca stłuczki, ale także podczas innych czynności, np. gdy trzeba zerknąć pod maskę.

Zestaw zawiera kabel USB-C, klemy oraz pokrowiec, który ochroni urządzenie przed obiciem lub uszkodzeniem. Port USB-C Power Delivery posłuży również do ultra szybkiego ładowania PowerBoost'a - w 80 minut do 100%! Ekran OLED sprawia, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i klarowna dzięki wyświetlanym instrukcjom i komunikatom. Ponadto GC PowerBoost jest odporny na pył i zachlapania zgodnie z normą IP64.

Fot. Green Cell


Rafał Dobrowolski28.12.20210 zdjęć 2

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 31

 • 17
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 7
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 2
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 3
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW