artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Mestic MW-120 Kompaktowa pralka z wirówką

Mestic MW-120 Kompaktowa pralka z wirówką

Czas czytania 1 minuta

Mestic MW-120 Kompaktowa pralka z wirówką 1Poza szczytem sezonu caravaningowego możliwość zrobienia prania i odwirowania odzieży może decydować o naszym być albo nie być. I doskonale wie o tym firma Tredon z Krakowa, która wzbogaca swój sklep o kompaktowy sprzęt AGD marki Mestic.

Dzięki pralce Mestic MW-120 będziesz na serio niezależny. Obojętne gdzie wyruszysz w drogę, pokład kampera czy przyczepy kampingowej może być zapleczem domowej pralni.
Prezentowana pralka jest lekka (10,5 kg), kompaktowych wymiarów (59 × 38 × 61 cm) i energooszczędna (maksymalny pobór mocy to 250 W). Model MW-120 to pralka-wirówka, która może odwirować mokre pranie o wadze do 1,5 kg. Sercem propozycji typu 3w1 jest trwały i wyjątkowo cichy silnik w klasie energetycznej A, który poradzi sobie z załadunkiem o wadze 3,5 kg. Wystarczy wlać odpowiednią ilość wody do plastikowego bębna i dodać detergent. Pralka ma wbudowany timer, dzięki któremu łatwo określisz, jak długo powinno trwać pranie. W przypadku bardzo zabrudzonych rzeczy ustaw czas pracy na 12 lub 15 minut. Po zakończeniu prania ustaw przełącznik w pozycji „drain”, aby brudna woda mogła spłynąć. Na koniec wystarczy skorzystać z wirówki, by w ten sposób znacząco przyspieszyć proces suszenia.

Tredon.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator30.11.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News