artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Mamy to - katalogi ACSI na rok 2022 już dostępne!

Mamy to - katalogi ACSI na rok 2022 już dostępne!

Nowy rok to doskonały moment na zakup praktycznego niezbędnika każdej osoby podróżującej poza granice Polski. Mowa oczywiście o katalogu kempingów ACSI, który jest dostarczany wraz z kartą zniżkową. Od dziś w naszej redakcji jest już możliwość zamówienia wersji na rok 2022

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czym jest system ACSI, krótkie wyjaśnienie. Zamawiając cały pakiet, do naszego domu zostanie dostarczony katalog ze spisem przeszło 3000 kempingów zlokalizowanych w całej Europie. Każdy wpis jest bardzo czytelny: od razu wiemy, jakie atrakcje są dostępne, czy pole jest czynne przez cały rok i jak do niego dotrzeć. Dowiadujemy się również, ile zapłacimy za pobyt okazując kartę ACSI. Stawki są stałe i wynoszą od 12, przez 14, 16, 18, 20 po 22 euro za dobę. W tej cenie uzyskujemy miejsce postojowe, pobyt dwóch osób dorosłych, zwierzęcia oraz podłączenie do prądu. W przypadku, kiedy podróżujemy np. z dziećmi trzeba będzie za nie dodatkowo zapłacić zgodnie z cennikiem danego pola.

Czy to się opłaca? Jak najbardziej co pokazał wyjazd naszego dziennikarza do Hiszpanii, Francji i Włoch. Koszt zakupu katalogu ACSI zwrócił się już na pierwszym polu kempingowym gdzie cena za dobę z kartą ACSI została ustalona na poziomie 34 euro zamiast 54 wedle oficjalnego cennika. 

Jak dokładnie działa katalog ACSI możecie obejrzeć na filmie poniżej.

Zamówienia w cenie 99 zł + koszty wysyłki przyjmujemy TUTAJ


Bartłomiej Ryś03.01.20220