artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Mały ale wariat. Agregat jednofazowy Honda EU32i

Mały ale wariat. Agregat jednofazowy Honda EU32i

Czas czytania 2 minuty

Linia małych agregatów Hondy to seria produktów cieszących się opinią jednych z najlepszych produktów w gronie jednofazowych generatorów prądu 230 V. Doceniane są za cichą pracę, bezawaryjność, bezkompromisową wagę i stabilną pracę. Do rodziny EU dołączył właśnie prawdziwy wilk w owczej skórze – Honda EU32i. 

Od pierwszego wejrzenia może się spodobać nowocześnie przeprojektowana w porównaniu do starszych modeli obudowa. Ale co najważniejsze, zamknięto w niej pierwszą na świecie integrację wysoko wydajnego silnika z przenośnym inwerterowym generatorem z wtryskiem paliwa, który może pochwalić się imponującą mocą 3200 W! Plusuje tutaj dodatkowo świetna wydajność, którą wcześniej można było znaleźć tylko w samochodach i silnikach zaburtowych.
Agregat jest wyposażony w dedykowaną aplikację na smartfony, a dzięki łączności Bluetooth umożliwia użytkownikom monitorowanie stanu generatora i zdalne nim sterowanie. EU32i charakteryzują: cicha praca, mała waga w stosunku do generowanej mocy, wysoka jakość prądu wyjściowego dzięki inwerterowej stabilizacji napięcia, możliwość równoległego połączenia 2 generatorów EU22i w celu podwojenia mocy wyjściowej i autosynchronizacja oraz tryb pracy ekonomicznej (ECO) inteligentnie zmniejszający zużycie paliwa, w zależności od wielkości obciążenia.
Nowoczesny silnik cechuje wbudowany wtrysk paliwa. Uruchamia się go w dwóch prostych krokach – wystarczy przekręcić przełącznik i pociągnąć za linkę. Jest również bardzo oszczędny, ponieważ zapewnia imponującą ilość mocy przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu emisji.

mojahonda.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (113) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator19.11.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Honda
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News