artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Lody i chłodne napoje zawsze pod ręką. Przenośne lodówki kompresorowe Yolco

Lody i chłodne napoje zawsze pod ręką. Przenośne lodówki kompresorowe Yolco

Czas czytania 3 minuty

Z przenośnymi lodówkami kompresorowymi Yolco możemy nie tylko schłodzić prowiant, ale nawet mrozić go. Wystarczy podłączyć urządzenie do źródła zasilania, wybrać temperaturę w zakresie od +20°C do −20°C i odczekać, aż panel sterowania wyświetli odpowiednie wartości. Dzięki specjalnej obudowie możemy cieszyć się chłodnymi posiłkami przez wiele godzin. Co jednak, gdy planujemy znacznie dłuższy wypoczynek na rozpalonej słońcem plaży?

Firma Arkas – producent sprzętu Yolco – pomyślała o wszystkim. Dzięki dedykowanej, niezwykle wydajnej baterii zewnętrznej nie musimy już martwić się o dostęp do źródła zasilania, gdy znajdujemy się daleko od samochodu lub gniazdka sieciowego. W ofercie sklepu znajdziemy 2 modele baterii zewnętrznych.
YopowerBank CSX5 ma pojemność 13 000 mAh. Ten model został dodatkowo wyposażony w gniazdo szybkiego ładowania USB-A Fast Charge oraz wygodne okablowanie, umożliwiające ładowanie urządzeń za pośrednictwem wtyczki do gniazda zapalniczki samochodowej. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz większą elastyczność i wygodę w podróży.
Druga z baterii to jeszcze potężniejszy i bogatszy YopowerBank RSX6 o mocy aż 20 000 mAh. Wyposażony w 2 gniazda szybkiego ładowania USB-A oraz gniazdo USB-C, przeznaczony zarówno do bezpośredniego ładowania urządzeń, jak i do ładowania samego powerbanku – oczywiście z odpowiednim adapterem sieciowym.
Obie baterie doskonale współpracują ze wszystkimi lodówkami Yolco, z których na szczególną uwagę zasługują modele z serii BX – dostępne w różnych kolorach i pojemnościach (28, 39 lub 47 l). Podobnie jak wszystkie inne lodówki tej marki, również modele BX wyposażone zostały w moduł Bluetooth, który umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą dedykowanej aplikacji Yolco na urządzenia z Androidem oraz iOS.

ReklamaLody i chłodne napoje zawsze pod ręką. Przenośne lodówki kompresorowe Yolco 1
Te praktyczne lodówki doskonale sprawdzają się w transporcie, podczas podróży. Wyposażone zostały w kółka, rączki i wygodny teleskopowy uchwyt, dzięki którym można z łatwością przemieszczać je z miejsca na miejsce. W zestawie z lodówką znajdziemy także niezbędne okablowanie umożliwiające zasilanie urządzenia zarówno prądem zmiennym z gniazda sieciowego, jak i prądem stałym z gniazda zapalniczki samochodowej. To ostatnie rozwiązanie zabezpieczone zostało dodatkowo modułem chroniącym przed rozładowaniem akumulatora.
Choć bateria zewnętrzna sprzedawana jest osobno, zdecydowanie warto rozważyć zakup zestawu, aby móc cieszyć się beztroskimi chwilami pod słońcem, z chłodnymi napojami na wyciągnięcie ręki.

Lody i chłodne napoje zawsze pod ręką. Przenośne lodówki kompresorowe Yolco 2

Z pełną gamą produktów można zapoznać się na stronie yolco.pl

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator22.10.20230
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News