artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Makita 05.05-05.06 Sebastian
Lodówki Truma Cooler dostępne w Polsce

Lodówki Truma Cooler dostępne w Polsce

Niemiecki producent Truma poinformował, że ich przenośne lodówko-zamrażarki będą również dostępne m.in. w Polsce. Produkty mają trafić do hurtowni w całej Europie już wkrótce.

Lodówki Truma Cooler pojawią się nie tylko w naszym kraju, ale też m.in. we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Danii, Grecji i Turcji. Do tej pory były oferowane tylko na rynkach niemieckojęzycznych.

Truma Cooler to lodówki kompresorowe z bardzo dobrą izolacją. Bezproblemowo ustawimy w nich temperatury od +10 do -22 stopni Celsjusza. Niektóre modele posiadają nawet dwie, indywidualnie regulowane strefy temperaturowe co oznacza, że klient nie musi wybierać czy chce mieć dostępne np. schłodzone napoje czy zamrożone produkty spożywcze. Producent chwali się również solidnością urządzenia i zwraca uwagę na wzmocnione narożniki i zawiasy ze stali nierdzewnej. 

Lodówka może być zasilania przez złącze 230V, 12V, za pomocą energii słonecznej oraz za pomocą dodatkowego akcesorium nazwanego Truma Cooler BatteryPack. Zgodnie z najnowszymi trendami, lodówką sterujemy bezprzewodowo za pomocą aplikacji dostępnej na wszystkie smartfony. 

Lodówki są dostępne w ośmiu rozmiarach, od 30 do 104 litrów. Na wyposażeniu znalazł się nawet… otwieracz do piwa! 


Bartłomiej Ryś17.01.20220