artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Ubezpieczenia Sebastian
Komfortowe wakacje z Makitą
  fot. Makita

Komfortowe wakacje z Makitą

Wypoczynek bez akcesoriów? Można, ale tylko z nimi pod ręką będziemy gotowi na każdą ewentualność, o wyższym poziomie komfortu nie wspominając. Zobaczcie, co na wakacyjne wyjazdy proponuje firma Makita.

Sieciowy/akumulatorowy chłodziarko-ogrzewacz (DCW180)
Tę pojemną, wszechstronną chłodziarkę z opcją grzania można zasilić zarówno akumulatorem, jak i prądem o napięciu 230 V lub z gniazdka zapalniczki samochodowej. W upalne dni schłodzisz w niej napoje, a gdy zgłodniejesz – podgrzejesz przekąskę. DCW180 zaopatrzone jest również w port USB typu C, umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych, a także zintegrowany otwieracz do butelek.

Komfortowe wakacje z Makitą 1

Akumulatorowy ekspres do kawy (DCM501)
Nie wyobrażasz sobie dnia bez ulubionej kawy? Ten kompaktowy, akumulatorowy ekspres przelewowy zapewni ci do niej dostęp nawet na wakacjach. Dzięki specjalnej funkcji ekspres automatycznie wyłącza się, gdy zbiornik na wodę jest pusty. Dołączona do urządzenia filiżanka została zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko oparzenia oraz możliwość dostania się do kubka pyłków z otoczenia.

Komfortowe wakacje z Makitą 2

Akumulatorowy odbiornik radiowy (DMR115)
Akumulatorowy odbiornik radiowy Makita oferuje wysokiej jakości dźwięk, uzyskany dzięki dwóm głośnikom wysokotonowym oraz głośnikowi niskotonowemu. Wbudowany Bluetooth umożliwia bezproblemowe połączenie z urządzeniem mobilnym – wówczas odbiornik może być używany jako głośnik stereo. Chcesz posłuchać na zewnątrz? Żaden problem, urządzenie jest odporne na pył i lekki deszcz (klasa izolacji IP65). Wbudowany port USB umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych.

Komfortowe wakacje z Makitą 3

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Akumulatorowy odkrzacz (DVC750)
Ten kompaktowy, wyposażony w filtr HEPA odkurzacz akumulatorowy jest idealny do odkurzania zarówno na sucho, jak i na mokro. Doskonale sprawdzi się zarówno w kamperze, jak i na jachcie czy w samolocie. Co ciekawe, urządzenie można przezbroić w dmuchawę – i to się nazywa wszechstronność!

Komfortowe wakacje z Makitą 4

Akumulatorowy odkurzacz samochodowy (DCL184)
Mały i lekki odkurzacz DCL184 zasilany jest akumulatorem 18 V. Dzięki 3-stopniowej, elektronicznej regulacji mocy zasysania kurz, błoto, a nawet sierść pupila nie stanową dla niego wyzwania. Ten model również można w razie konieczności przezbroić w dmuchawę. Idealny na co dzień, świetny na wakacje.

Komfortowe wakacje z Makitą 5

Głośnik bezprzewodowy (DMR202)
Gdziekolwiek byś nie wypoczywał, akumulatorowy głośnik bezprzewodowy DMR202 na pewno cię nie zawiedzie. Port USB zlokalizowany w tylnej części urządzenia umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych nośników danych. Producent gwarantuje do 26 godzin muzyki na jednym akumulatorze. Za pośrednictwem głośnika możliwe jest również ładowanie urządzeń mobilnych, do czego służy wyjście USB z boku urządzenia.
Obsługiwane formaty muzyki: MP3, WMA, AAC.

Komfortowe wakacje z Makitą 6

Latarka akumulatorowa 14,4 V/ 18 V (DML806)
Ta bardzo lekka i praktyczna latarka akumulatorowa wyposażona jest w poręczny hak obracany o 360°, co pozwala na wygodne zamocowanie jej w domku kempingowym lub w namiocie. 3-stopniowa regulacja natężenia światła sprawia, że latarka sprawdzi się w różnych sytuacjach.

Komfortowe wakacje z Makitą 7

Reklamaśródtekstowy 2 aravanssalon mtp TARGI 06.07-23.10 Sebastian
Akumulatorowa kurtka wentylowana CXT/LXT (DFJ211)
Ta wodoodporna, wentylowana kurtka z kapturem to idealny wybór bez względu na to, czy wybierasz się na biwak, czy na jacht. Jasna kolorystyka gwarantuje wygodę nawet w słoneczny dzień, a dzięki czterem stopniom ustawienia mocy nawiewu masz pełen komfort termiczny. Kurtkę można prać w pralce (program delikatny), a wśród pojemnych kieszeni przewidziano miejsce dla akumulatora.

Komfortowe wakacje z Makitą 8

Akumulatorowy minikompresor (DMP180)
Zasilany akumulatorem 18-woltowym minikompresor przeznaczony jest do pompowania opon samochodowych, rowerowych oraz piłek, ale poradzi sobie także z materacami, pontonami i kołami do pływania itp. Dzięki funkcjonalnej obudowie, w której można przechowywać różne rodzaje końcówek do pompowania, nigdy już nie będziesz się martwił o zagubiony element. Zaskoczył cię zmrok? Wbudowana dioda LED umożliwi działanie zawsze i wszędzie.

Komfortowe wakacje z Makitą 9

Wentylator akumulatorowy (DCF203)
W domu, czy w podróży, latem warto mieć pod ręką wentylator – najlepiej taki akumulatorowy, z możliwością użytkowania z zasilaczem sieciowym 230 V. W zależności od zastosowanego akumulatora czas nieprzerwanej, bezprzewodowej pracy wynosi aż do 19 godzin. Dzięki wyłącznikowi czasowemu z trzema opcjami ustawienia: 1, 2 lub 4 godziny, możesz spać spokojnie.

Komfortowe wakacje z Makitą 10

Akumulatorowy koc ogrzewany (DCB200)
Chłodna noc? Makita ma na to sposób. Wszechstronny koc akumulatorowy DCB200A, dzięki umieszczeniu na nim kapsli oraz ściągacza, może zostać zastosowany także jako szal lub ocieplająca spódnica. Można wyprać go prać w pralce (program delikatny), w jego wymiary to 70 cm x 140 cm.

Komfortowe wakacje z Makitą 11

Dmuchawa akumulatorowa (DUB184)
Zasilana akumulatorem 18 V dmuchawa wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego. Dzięki technologii XPT – podwyższonej odporności na pył i wilgoć, dmuchawa może być także stosowana podczas opadów. Dzięki zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu jest przyjazna dla środowiska – idealna do stosowania na terenach użyteczności publicznej i wymagających niskiego poziomu hałasu, jak choćby kempingi.

Komfortowe wakacje z Makitą 12

Adapter ADP05
Adapter z dwoma wyjściami USB zapewnia prąd wyjściowy 4,2 A i pozwala na wykorzystanie akumulatora Makita jako powerbanku i ładowanie aż dwóch urządzeń jednocześnie. Zaczep na pasek umożliwi ładowanie urządzeń zawsze i wszędzie, nawet gdy wypoczywasz aktywnie.

Komfortowe wakacje z Makitą 13


Krzysztof Dulny 20.07.20210