artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Firma taniekamperowanie.pl spod Pruszkowa to oficjalny diler kamperów marek Rimor i Mobilvetta
Firma taniekamperowanie.pl spod Pruszkowa to oficjalny diler kamperów marek Rimor i Mobilvetta

Kamper na warsztacie. Zaglądamy do serwisu taniekamperowanie.pl

Przy zakupie kampera lub przyczepy decydujemy się nie tylko na dany model czy markę, ale też najczęściej pośrednictwo konkretnego dilera krajowego. Warto więc zwrócić uwagę na możliwości serwisowe takiej firmy, by ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne realizować szybko i na wysokim poziomie. Wyróżniającą ofertę ma w tym zakresie firma taniekamperowanie.pl spod Pruszkowa – oficjalny diler kamperów marek Rimor i Mobilvetta. Na naprawy czy przeglądy trafiają tu także pojazdy innych producentów.

Przełom roku nie jest szczytem caravaningowego sezonu, ale pracy w serwisie nie brakuje. Wręcz przeciwnie. Klienci już teraz szykują swoje pojazdy na nadchodzący sezon bądź zimowe wyprawy. W tym okresie pracownicy serwisu taniekamperowanie.pl doposażają auta w zestawy zimowe – systemy obsługi 2 butli gazowych, grzałki reduktorów, podgrzewanie zbiorników szarej wody. Wymieniają opony z letnich na zimowe czy instalują chlapacze. Wszystko po to, aby podróże były przyjemne, ale też bezpieczne. Firmie można zlecić również wykonanie podgrzewania podłogi.
3 stanowiska serwisowe umożliwiają sprawną obsługę kilku pojazdów w tym samym czasie, co pozwala na dokonywanie skomplikowanych napraw powypadkowych i zarazem szybkich przeglądów okresowych. Podczas nich sprawdzana jest szczelność zabudowy, wykonywana specjalistycznym urządzeniem, które mierzy ją pod kątem wilgotności do kilkunastu milimetrów w głąb zabudowy. Zweryfikowana zostaje też szczelność instalacji gazowej potwierdzona certyfikatem ważnym przez 2 lata, który coraz częściej jest wymagany przez właścicieli pól kempingowych.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Częste są również naprawy po uszkodzeniu poszycia zabudowy czy gradobiciu, naprawy lodówek, instalacji wodnych i gazowych. Rekonstrukcja zdegradowanych przez wodę elementów, takich jak ramy okienne, szkielety dachowe i boczne, to w tym okresie często zamawiana usługa. Dlatego tak istotne dla dobrej kondycji domów na kołach są wspomniane przeglądy okresowe, które powinny być wykonywane rzetelnie i odpowiednimi certyfikowanymi urządzeniami. Nie bez znaczenia są też materiały stosowane przez dany serwis. O to warto zapytać.
Firma taniekamperowanie.pl, znajdująca się w podwarszawskim Pruszkowie, może pochwalić się szeroką ofertą części zamiennych oraz akcesoriów caravaningowych, co nie jest dziś tak oczywiste. Można tu doposażyć auto w szereg różnych akcesoriów. Serwisanci oferują systemy multimedialne, markizy, klimatyzacje, przetwornice, kamery cofania, czujniki parkowania, podpory stabilizujące, oświetlenie dodatkowe, ładowarki, zawieszenie pneumatyczne, zestawy fotowoltaiczne, czujniki gazu, prysznice i przyłącza gazowe zewnętrzne, bagażniki rowerowe, anteny DVB-T i satelitarne, dodatkowe akumulatory. Proponują również montaż specjalistycznego autoalarmu, przeznaczonego dla kamperów, z ochroną załogi, lokalizacją pojazdu, ustawieniem obszaru, po którym możemy się poruszać, limitami prędkości czy funkcją doprowadzania do pojazdu.
Dodajmy, że taniekamperowanie.pl to nie tylko autoryzowany diler marek Rimor i Mobilvetta czy serwis, ale również wypożyczalnia kamperów.

taniekamperowanie.pl

Artykuł pochodzi z numeru 6/1(103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator19.01.20220 zdjęć 5