artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Furrion eRove - najbardziej wydajna lodówka w swojej kategorii?

Furrion eRove - najbardziej wydajna lodówka w swojej kategorii?

Czas czytania 3 minuty

Lippert z dumą prezentuje swoją pierwszą mobilną chłodziarko-zamrażarkę dla fanów caravaningu. Ma pojemności 46,1 litra, a dzięki najlepszej technologii izolacji i wydajnemu kompresorowi jest w stanie uchronić lód przed roztopieniem dłużej niż jakiekolwiek inne urządzenie - aż do 10 dni w trypie pracy Off-Grid.

Lippert Components, Inc (Lippert™) z siedzibą w Ameryce Północnej jest oczywiście jednym z wiodących światowych dostawców dla branży caravaningowej. Ten znany producent systemów łóżkowych, drzwi i akcesoriów dla przemysłu produkującego pojazdy kempingowe pokazał teraz przenośną chłodziarkę kompresorową. Furrion eRove jedną z najbardziej wszechstronnych i efektywnych tego typu urządzeń – brzmi komunikat anonsujący debiut propozycji.

Jakkolwiek nie podano jeszcze informacji, kiedy zadebiutuje na europejskim rynki i w jakiej cenie, to na pewno jest to bardzo designerska chłodziarko-zamrażarka. Furrion eRove ma też wyraźnie większe kółka transportowe. Skądinąd, w każdej chwili można zrezygnować z wózka transportowego (Wheel Kit), którego kółka można zdemontować, by jeszcze łatwiej całość zmieścić nawet w bagażnikach małych aut osobowych.

Waży 28,9 kg i ma wymiary: 512 x 507 x 906 mm

Sterowany elektronicznie kompresor jest w stanie zapewnić temperaturę komory chłodniczej w zakresie: -22° / +10°. Chłodziarko-zamrażarka może być zasilana napięciem 12V lub 230V, a dzięki opcjonalnemu akumulatorowi ePod o mocy 400W, może zagwarantować do pięciu dni autonomii. I to nawet jako zamrażarka. A gdy dokupić kolejny z zestawów (Adventure Pack), to można wydłużyć jej działanie bez dostępu do sieci elektrycznej (w trypie pracy: Off-Grid) aż do 10 dni!

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Przez taki długi czas nie roztopią się kostki lodu, gdy wspomagać się modułem fotowoltaicznym o mocy 100W.

Do 10 dni kostki lodu w trybie pracy Off-Grid

Furrion eRove skrywa trzy porty USB oraz najnowszą technologię ładowania bezprzewodowego, dzięki czemu popularne urządzenia elektroniczne - takie jak smartfony, tablety czy aparaty fotograficzne, są stale naładowane. Funkcja ta jest dostępna zarówno, gdy Furrion eRove jest podłączony do prądu, jak i podczas korzystania z akumulatora ePod w czasie podróży.

Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się uchwyty na kubki i sprytny sposób na uzyskanie stolika po wysunięciu teleskopowego uchwytu transportowego.

Premierze propozycji towarzyszy hasło reklamowe: niezależnie od tego, czy planujesz weekend na świeżym powietrzu, czy chcesz schłodzić napoje na kempingu, czy potrzebujesz utrzymać jedzenie w chłodzie podczas przerwy w dostawie prądu - Furrion eRove zapewnia idealne rozwiązanie.

Fot. Lippert Components


Rafał Dobrowolski08.05.2023 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News