artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Frost znaczy mróz. Lodówki Aries Power Equipment

Frost znaczy mróz. Lodówki Aries Power Equipment

O firmie Aries Power Equipment pisaliśmy ostatnio w kontekście wprowadzenia do oferty zupełnie nowego produktu – przenośnych lodówek kompresorowych. Tym razem skupimy się na poszczególnych modelach.

ariesFROST AF15
Dla wielbicieli spędzania czasu na świeżym powietrzu, niedysponujących pakownym autem, kwestią kluczową przy wyborze przenośnej lodówki będzie wielkość. Wyobraźmy sobie, że wybieramy się autem osobowym na sobotni biwak. Poręczna, mała lodówka nie zajmie dużo miejsca, a znacząco poprawi komfort naszego wypoczynku. Model AF15 charakteryzuje pojemność użytkowa 15 l, idealna, by pomieścić dzienny prowiant dla 2 osób. Produkt ten cechuje również system zabezpieczeń – przeciwprzepięciowe oraz chroniące przed rozładowaniem akumulatora naszego pojazdu. Żywność możemy oczywiście chłodzić, ale również mrozić. Wydajny kompresor w połączeniu z doskonałą warstwą izolacyjną pozwala na utrzymanie wewnątrz lodówki temperatury do -20°C. Obudowa jest solidna i estetyczna, dodatkowo wyposażona została w praktyczne podstawki pod kubki. Urządzenie możemy doposażyć w praktyczny, akcesoryjny adapter do gniazdek 220-240 V. Cena lodówki o tej pojemności to 1600 zł.

ariesFROST AFW28DZ
Tę lodówkę można podsumować jednym zdaniem: sprzęt użyteczny może być też bardzo estetyczny. Cieszący się największą popularnością wśród kobiet model ariesFROST AFW28DZ jest też rodzynkiem w swojej klasie. Przy stosunkowo niewielkiej pojemności użytkowej, wynoszącej 28 l, wyposażono go w 2 zupełnie niezależne komory chłodzące. Pozwala to na jednoczesne mrożenie i chłodzenie naszych zapasów. Taka funkcjonalność w połączeniu z kompaktowym gabarytem to recepta na bardzo praktyczne urządzenie. By dodać szyku, model polakierowano na biały połysk. Dodatkowo wyposażono go w kółka i wygodny, teleskopowy uchwyt – czerwony, dla kontrastu. Technicznie lodówka nie odbiega od reszty modeli, zakres temperatur wynosi od -18 do 10°C. Możemy ją ustawiać poprzez dotykowy panel, a o bezpieczeństwo akumulatora naszego pojazdu dba system przeciwprzepięciowy oraz chroniący przed rozładowaniem baterii. Model AFW28DZ wyceniono na 2750 zł.

ReklamaSródtekstowy YT PC
ariesFROST AF75DZ
Produkt flagowy w ofercie marki ariesFROST. Model AF75DZ designem nawiązuje do mniejszych lodówek, tych o pojemności 50 i 65 l. Na ich tle wyróżnia się większą pojemnością użytkową, wynoszącą 75 l, oraz technologią 2 niezależnych komór chłodzących – Dual Zone. Podobnie jak w modelu AFW28DZ pozwala to na jednoczesne chłodzenie i mrożenie zapasów. By zapewnić wygodę użytkowania, drzwiczki lodówki możemy wyjmować i obracać. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dostęp do wnętrza z dogodnej dla nas strony. Oprócz tego AF75DZ wyposażona została w 3-stopniowe zabezpieczenie akumulatora oraz kompresor o zmiennych prędkościach obrotowych, pozwalający na pracę w dwóch trybach – ECO lub MAX. Całość dopełniają wygodne, wyjmowane kosze. Za ten model zapłacimy 3100 zł.

ariespower.pl

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator03.09.20220 zdjęć 2