artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Dometic TRT 140 AIR – namiot w 30 sekund!

Dometic TRT 140 AIR – namiot w 30 sekund!

Czas czytania 2 minuty

Ten kompaktowy namiot dachowy jest kolejną nowością w gamie pneumatycznych rozwiązań, które skrywają unikatową technologię AIR Frame. Namiot dachowy zamontujesz w przeciągu minuty na dachu auta, by na postoju napompować konstrukcję w 30 sekund z użyciem dołączonej pompki 12V.

Biwakowanie na łonie natury staje się coraz popularniejsze wśród użytkowników samochodów osobowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Dometic stworzyła lekki i łatwy do rozkładania namiot dachowy z użyciem unikatowej technologii AIR Frame. Dometic TRT 140 AIR jest na tyle kompaktowy, że można go z łatwością zamontować na dachu niedużego samochodu osobowego. A na postoju na tyle duży, by zapewnić wygodny sen 2 osobom.

Pneumatyczna konstrukcja ma w najwyższym punkcie 115 cm, długość 218 cm i szerokość 145 cm. W Dometic TRT 140 AIR wykorzystano oddychający materiał polibawełniany, okna z siatki oraz wbudowany materac piankowy z warstwą antykondensacyjną – wszystko to pomaga zmniejszyć kondensację i zapewnić komfort zarówno w zimnym, jak i ciepłym klimacie.

Dometic TRT 140 AIR gwarantuje niebywały komfort dla miłośników biwakowania z wykorzystaniem samochodu osobowego. Produkt oferowany jest ze składaną drabinką i pompką 12 V. To właśnie system nadmuchiwania jednopunktowego umożliwia błyskawiczne „postawienie” namiotu, oraz niewiarygodnie szybkie złożenie konstrukcji, by ruszyć w podróż. Ten wszechstronny namiot dachowy posiada innowacyjną, składaną na trzy części podstawę, co przekłada się na mniejszy rozmiar pakunku na dachu samochodu i dodatkową przestrzeń na przewóz kajaku czy roweru. Umożliwia to również montaż w przypadku mniejszych pojazdów. Produkt jest już dostępny na polskim rynku.

ReklamaDometic TRT 140 AIR – namiot w 30 sekund! 1
Fot. Dometic


Rafał Dobrowolski23.05.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News