artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Coś więcej niż salon caravaningowy

Coś więcej niż salon caravaningowy

Czas czytania 2 minuty

Choć Hymer Center Pomorze to stosunkowo nowy punkt na caravaningowej mapie Polski, zdążył już zyskać uznanie jako punkt wielozadaniowy. To nie tylko salon z kamperami i przyczepami Erwin Hymer Group SE, ale również wypożyczalnia, sklep z setkami akcesoriów oraz profesjonalny serwis.

Salon w Kębłowie k. Wejherowa funkcjonuje od maja tego roku, przyciągając miłośników caravaningu ofertą pojazdów rekreacyjnych marek Hymer, Eriba, LMC i Carado. Mowa wszak o pojazdach, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności, z czego od niemal 100 lat słynie Grupa Hymer.
Nie bez znaczenia jest lokalizacja punktu. Bliskość drogi S6, ale i tak uwielbianego przez caravaningowców Półwyspu Helskiego gwarantuje stały napływ potencjalnych klientów, zarówno tych zainteresowanych zakupem pojazdu, jak i doposażeniem już posiadanego domu na kołach. Na miejscu znajduje się bowiem sklep z setkami akcesoriów caravaningowych takich firm, jak: Dometic, Fiamma, Izabella, Thetford czy Thule.

Coś więcej niż salon caravaningowy 1

HCP dysponuje ponadto profesjonalnym, 3-stanowiskowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, który zapewnia klientom wsparcie techniczne i naprawcze. Wykwalifikowany personel udzieli specjalistycznej pomocy i sprawi, że kampery oraz przyczepy pozostaną w doskonałym stanie technicznym, zapewniając bezpieczne podróże przez długie lata.
Istotnym elementem oferty są camperboxy Egoe, których Hymer Center Pomorze jest oficjalnym dealerem. Mowa o specjalnych „wkładach”, które w kilku prostych ruchach zamieniają vana lub SUV-a w pełnoprawnego, funkcjonalnego kampera.
Nie da się ukryć, że zakup kampera czy przyczepy kempingowej to nie lada wydatek. Tych, którzy przed zainwestowaniem we własny pojazd woleliby sprawdzić, czy to w ogóle dla nich, HCP zachęca do skorzystania z usług wypożyczalni ze stale zwiększającą się gamą kamperów oraz komisu.
Dodajmy, że posiadaczom domów na kołach dedykowany jest strzeżony plac, na którym można przechować kampera przez zimę. Obsługa zajmie się w tym czasie drobnymi naprawami, doposażeniem i przygotuje pojazd do sezonu.

Salon zlokalizowany jest w Kębłowie przy ul. Wejherowskiej 30. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie hymercenter.pl.

Artykuł pochodzi z numeru 5 (113) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator03.02.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Hymer Center Pomorze
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News