artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Ciepło, cieplej. Mata termiczna!

Ciepło, cieplej. Mata termiczna!

Mata termiczna na przód półintegry bądź alkowy to nie zwykły gadżet. To akcesorium, które realnie wpływa na komfort termiczny w szoferce oraz decyduje o tym, jak dużą ilość paliwa będziemy musieli przeznaczyć na ogrzewanie pojazdu. W ofercie firmy CamelCamp znajdziemy produkt włoskiej firmy Conver. To specjalna podwójna mata, którą możemy założyć zarówno na okna w szoferce, jak i na całą pokrywę silnika oraz boczne drzwi.

Co ważne, jest to produkt uniwersalny – pasuje do większości kamperów poruszających się po polskich drogach. Oba elementy, górną i dolną część, możemy połączyć dzięki taśmie z rzepem. Sama mata ma aż trójwarstwowy materiał o grubości 8 mm. Górną część możemy odpiąć z przedniej szyby i tym samym rano lub w dzień podziwiać widoki znajdujące się tuż za naszym oknem. Dolna część maty sięga samego dołu pojazdu. To ważne w kontekście zachowania odpowiednio wysokiej temperatury. Zimne powietrze nie przedostaje się pod spód szoferki.

Z myślą o jesiennych temperaturach i zbliżającej się fazie caravaningu zimowego, warto już teraz zaopatrzyć się w maty. Aktualny cennik dostępny w ofercie dystrybutora, firmy Camelcamp

Artykuł pochodzi z numeru 6/1 (103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator25.09.20220