artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Camper Caravan Show Expo 2023
Ciepło, cieplej. Mata termiczna!

Ciepło, cieplej. Mata termiczna!

Czas czytania 1 minuta

Mata termiczna na przód półintegry bądź alkowy to nie zwykły gadżet. To akcesorium, które realnie wpływa na komfort termiczny w szoferce oraz decyduje o tym, jak dużą ilość paliwa będziemy musieli przeznaczyć na ogrzewanie pojazdu. W ofercie firmy CamelCamp znajdziemy produkt włoskiej firmy Conver. To specjalna podwójna mata, którą możemy założyć zarówno na okna w szoferce, jak i na całą pokrywę silnika oraz boczne drzwi.

Co ważne, jest to produkt uniwersalny – pasuje do większości kamperów poruszających się po polskich drogach. Oba elementy, górną i dolną część, możemy połączyć dzięki taśmie z rzepem. Sama mata ma aż trójwarstwowy materiał o grubości 8 mm. Górną część możemy odpiąć z przedniej szyby i tym samym rano lub w dzień podziwiać widoki znajdujące się tuż za naszym oknem. Dolna część maty sięga samego dołu pojazdu. To ważne w kontekście zachowania odpowiednio wysokiej temperatury. Zimne powietrze nie przedostaje się pod spód szoferki.

Z myślą o jesiennych temperaturach i zbliżającej się fazie caravaningu zimowego, warto już teraz zaopatrzyć się w maty. Aktualny cennik dostępny w ofercie dystrybutora, firmy Camelcamp

Artykuł pochodzi z numeru 6/1 (103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator25.09.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News