artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Flota Sunday Travel liczy 15 pojazdów różnych marek. Wszystkie nowe, doposażone, z pełnym pakietem ubezpieczeń
Flota Sunday Travel liczy 15 pojazdów różnych marek. Wszystkie nowe, doposażone, z pełnym pakietem ubezpieczeń

Bezpieczny wyjazd nowym kamperem

Czas czytania 2 minuty

Na polskim rynku wypożyczalni pojazdów kempingowych nie brakuje firm z długoletnim doświadczeniem. Czym kierować się przy wyborze firmy, z której usług chcemy skorzystać? Warto zwrócić uwagę na wiek pojazdu, jego wyposażenie, rodzaj ubezpieczenia oraz możliwość stałego kontaktu z doradcą technicznym. Ten ostatni punkt jest szczególnie ważny, gdy w podróż kamperem ruszamy pierwszy raz.

Interesującą pod tym względem ofertę ma rzeszowska wypożyczalnia Sunday Travel. Nie jest ona jednak skierowana tylko do klientów z Podkarpacia. Pracownicy firmy mogą podstawić auto w wybrane miejsce, także do Krakowa, Katowic czy Warszawy.
Sunday Travel posiada kampery znanych i cenionych producentów: Chausson, Benimar, Roller Team oraz Dethleffs, w różnych konfiguracjach i układach wnętrz. Jest z czego wybierać. Firma dysponuje flotą 15 kamperów, z czego 6 jest przygotowanych do wyjazdów zimowych. Do każdej tego typu wyprawy wypożyczalnia dodaje matę termoizolującą na przednią szybę oraz łańcuchy na koła. Kampery posiadają zróżnicowane, ale niezmiennie skuteczne systemy ogrzewania – Webasto, gazowe, elektryczne. Za doposażenie kampera w wiele przydatnych akcesoriów nie dopłacamy.
Wszystkie pojazdy są praktycznie nowe – najstarsze modele nie mają więcej niż 2 lata. 
Przed wyprawą pracownicy firmy przeprowadzają szczegółowe szkolenie (trwające około godziny), można też otrzymać specjalny poradnik, jak również dodatkową instrukcję obsługi: co, gdzie i jak włączamy/wyłączamy/obsługujemy. Pracownicy firmy są dostępni dla klientów przebywających w podróży przez 24 godziny na dobę.

ReklamaBezpieczny wyjazd nowym kamperem 1
We współpracy z Motopodrozni.pl firma SundayTravel organizuje wyprawy caravaninngowe All IN CLUSIVE. W planach na ten rok są 4 wyjazdy: Grecja, Norwegia, Rumunia oraz Hiszpania z Portugalią. Przez cały wyjazd można liczyć na pomoc i opiekę pilota, liczne atrakcje a przede wszystkim dobrą zabawę

Bezpieczny wyjazd nowym kamperem 2
Pracownicy biura nie tylko udostępnią pojazd na wakacyjny wyjazd, przeszkolą też z obsługi, a nawet podpowiedzą, gdzie warto pojechać

wynajem-kampera.pl

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator08.08.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News