artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Allbox - system wielozadaniowy

Allbox - system wielozadaniowy

Czas czytania 3 minuty

Allbox to elastyczny system pozwalający w 5 minut przekształcić w kampera większość samochodów osobowych. Najmniejszy model przeznaczony jest do samochodów typu kombi i SUV, warianty większego modelu do minivanów i vanów.

Każdy z modeli Allbox oferuje następujące funkcje: Bistro (gazowa kuchenka, zlew ze złączem zewnętrznego prysznica oraz miejscem na przybory kuchenne), Cool (wzmocniona szuflada na lodówkę),  oraz Sleep (dwuosobowe, wygodne, składane łóżko). Allbox’a możesz dostosować do swoich potrzeb: wybrać kompletny system lub zadecydować o ilości funkcji.

Moduł Bistro
Wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się gotowaniem gdzie tylko zapragniesz. Dzięki systemowi prowadnic, kompaktowy moduł po rozłożeniu zmienia się w funkcjonalną kuchnię. Górna szuflada kryje gazową kuchenkę, tuż obok niej jest wygodny blat roboczy. W dolnej szufladzie zainstalowany jest składany, silikonowy zlew, kran z wodą oraz szybkozłącze zewnętrznego prysznica. Moduł wyposażony jest w zbiornik wody wraz z elektryczną pompką zasilaną z gniazdka zapalniczki samochodu. W Bistro znajdziesz też wygodną przestrzeń na sztućce i przybory kuchenne. Główne prowadnice  wyposażone są w system lock-in, lock-out, pozwalający zablokować moduł zarówno w pozycji złożonej, jak i rozłożonej. Całą szufladę Bistro możesz wypiąć z prowadnic i korzystać z niej poza samochodem.

Allbox - system wielozadaniowy 1

Moduł Cool
W każdym modelu Allbox’a znajdziesz wzmocnioną szufladę przystosowaną do wydajnej i oszczędnej lodówki kompresorowej. Bez problemu, nawet w największe upały, może ona zamrozić produkty do -18 stopni. Lodówka zasilana jest z gniazdka zapalniczki. Prowadnice są wyposażone w system lock-in, lock-out.

Allbox - system wielozadaniowy 2

ReklamaAllbox - system wielozadaniowy 3
Moduł Sleep
To składane łóżko z wygodnym, piankowym materacem. Konstrukcja stelaża łóżka pozwala na wykorzystanie szerokości wnętrza pojazdu. Łóżko może opierać się na podporach lub zostać podwieszone na zagłówkach przednich siedzeń. To drugie rozwiązanie pozwala powiększyć przestrzeń dostępną pod rozłożonym łóżkiem.

Allbox - system wielozadaniowy 4

Moduł Cargo
W modelach przeznaczonych do większych samochodów znajdziesz osobny moduł z dwiema przestronnymi szufladami. Zmieścisz w nich niezbędne wyposażenie kempingowe, produkty spożywcze czy odzież. Szuflady wyposażone są w zamki typu push-lock uniemożliwiające ich otwarcie w trakcie jazdy.

Allbox - system wielozadaniowy 5

Kompaktowy system
Instalacja Allbox'a w bagażniku Twojego samochodu jest bardzo prosta i szybka. Nie wymaga interwencji w konstrukcję pojazdu. Wykorzystujemy oryginalne punkty kotwiczenia bagażu. Niewielkie rozmiary ułatwiają przechowywanie Allbox'a gdy nie jest używany.

Allbox - system wielozadaniowy 6

Elastyczna konfiguracja
Możesz zdecydować, w które moduły będzie wyposażony Twój Allbox. Jeśli teraz nie potrzebujesz wszystkich jego funkcjonalności możesz zrezygnować z dowolnej z nich np. rozkładanego łóżka czy szuflady z lodówką. Cały system został zaprojektowany tak, byś w przyszłości mógł go doposażyć, dostosowując do swoich aktualnych potrzeb.   

Allbox - system wielozadaniowy 7
 


Szymon Kwiatkowski19.10.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News