artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
18 pojazdów na wynajem

18 pojazdów na wynajem

Bamar Kamper to wypożyczalnia kamperów, która wielokrotnie gościła już na naszych łamach. Jej właściciele nie zwalniają – jeszcze rok temu pisaliśmy o 10 pojazdach, dziś ich liczba prawie się podwoiła.

Do floty dołączył m.in. samochód w pełni zintegrowany Autostar A Class I730LC, a także znane i lubiane francuskie konstrukcje marki Chausson. Ze wszystkich kamperów można korzystać przez cały rok. Co więcej, Bamar to też prężnie działający serwis obsługujący pojazdy wszystkich marek.
Autostar A Class to prawdziwy kamper klasy premium, przestronna integra zbudowana na nowym podwoziu fiata z 160-konnym silnikiem. Ma 739 cm długości, mieści 4 osoby i dopuszczona jest (jak wszystkie auta w Bamarze) do jazdy na kategorii B prawa jazdy. Przepiękny salon mieści nawet 6 osób, a tylna sypialnia została wyposażona w centralne łóżko małżeńskie. Toaleta i kabina prysznicowa to osobne pomieszczenia, zaś garaż pomieści… wszystko, łącznie z cennymi jednośladami. Cena? Tego w pełni przygotowanego do zimy kampera wynajmiemy już za 600 zł za dobę.
Kolejną nowością w ofercie są kampery marki Chausson. Wypożyczalnię zasiliły 4 modele „720” (gościły na naszych łamach) oraz 2 „644” (również pojawiły się w testach). Oba oferują 5 miejsc do jazdy i spania, oba zbudowane są na bardzo dobrych podwoziach forda z kapitalnymi, 170-konnymi silnikami. Najważniejszą ich zaletą jest dostępna przestrzeń. Bezproblemowo zmieści się w nich cała rodzina i, co ważne, nikt nikomu nie będzie przeszkadzał. Ogromne salony to ciekawa propozycja nie tylko na lato, ale też na jesienne lub zimowe wieczory.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Wynajmujący ma do dyspozycji sprzęt kuchenny w postaci zastawy stołowej i sztućców, stolik turystyczny z odpowiednią liczbą krzeseł kempingowych, bagażnik rowerowy, TV Smart, pełną 11-kilogramową butlę gazową, napełniony zbiornik czystej wody, przyłącze prądowe i wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego oraz środki chemiczne do systemów sanitarnych. Standardem stało się już wyposażanie każdego pojazdu w zewnętrzną markizę przeciwsłoneczną i komplet ubezpieczeń, w tym przypadku OC, AC oraz Assistance.
Bamar to też 8000 m² przestrzeni, na której znajduje się m.in. 7-stanowiskowy serwis, myjnia ręczna i myjnia bezdotykowa. To tam możemy kompleksowo wyposażyć kampera od opon po akumulatory, problemem nie będzie też założenie klimatyzacji, paneli solarnych, markizy lub innych akcesoriów. Bamar dysponuje również strzeżonym parkingiem, na którym możemy zostawić swoje auto na czas wynajmu kampera. Wszystkie dokumenty (umowa najmu, ogólne warunki najmu) są dostępne na stronie, podobnie jak cennik za pojazdy. To gwarancja przejrzystości i uczciwości firmy.

Dystrybutor: Bamar Kamper

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator02.08.20220 zdjęć 3