artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

5 lat by przekształcić autobus w kamper [VIDEO]

Czas czytania 1 minuta
5 lat by przekształcić autobus w kamper [VIDEO]

Tyle czasu potrzebowała para z Holandii, która kupiła piętrowy autobus a następnie zamieniła go na bardzo oryginalny i luksusowy kamper. Cały projekt robi wrażenie.

To prawdziwy „dom na kółkach” - i to dosłownie! Z zewnątrz (co zaliczamy na poczet „plusów”) praktycznie nie widać, że to duży kamper. Gdyby zestawić go z innymi, przewożącymi ludzi, praktycznie nie widać różnic. Szary lakier, przyciemniane szyby i automatycznie otwierające się drzwi. Sytuacja zmienia się po wejściu do środka.

Luksus! 

To pierwsze słowo, jakie przychodzi nam na myśl. Kuchnia i 4-palnikowa kuchenka, zlew, lodówka, mikrofalówka a nawet zmywarka - a to przecież dopiero pierwsze pomieszczenie. Dalej znajdziemy salon, stół z fotelami, telewizor a nawet kilkuosobową kanapę. 

Warto wspomnieć również o tym, co jest na piętrze. Tam znajdziemy miejsce do odpoczynku chociażby z ulubioną książką. Ulokowane jest ono z przodu pojazdu, tuż przed olbrzymią szybą przednią. Widok? Niesamowity.

Łazienka to miejsce „z prawdziwego zdarzenia” z ubikacją i sporą wanną. Sypialnia to… dwuosobowe łoże małżeńskie. 

Wbrew pozorom, to bardzo nowoczesna konstrukcja. Właściciel wprowadził chociażby takie udogodnienia jak tablet, którym steruje się oświetleniem oraz roletami. Świetna sprawa!

Zobaczcie poniższe video, na którym dokładnie został zaprezentowany cały pojazd.


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News