artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Kärcher przedstawia Puzzi 9/1 Bp

Kärcher przedstawia Puzzi 9/1 Bp

Zabrudzenia na powierzchni tekstylnej w postaci plam po napojach lub resztek jedzenia? Najlepszym sposobem pozbycia się ich jest zastosowanie urządzenia ekstrakcyjnego – przekonuje marka Kärcher i przedstawia pierwsze na rynku bateryjne urządzenie do czyszczenia tapicerki, dywanów i wykładzin.

Puzzi jest teraz dostępne w wersji zasilanej wydajnym akumulatorem. Wraz z Puzzi 9/1 Bp renomowany producent sprzętu czyszczącego - firma Kärcher, daje klientom zupełnie nowe możliwości: swobodę pracy bez martwienia się zasilaniem z sieci, niezależność, mobilność i doskonałe efekty.

W połączeniu z prostą obsługą i bardzo dobrą wydajnością czyszczenia Puzzi 9/1 Bp stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Dogłębne czyszczenie i usuwanie uporczywych plam nigdy nie było tak proste – czytamy w komunikacie zapowiadającym debiut nowego urządzenia. Urządzenie to nanosi na powierzchnie środek czyszczący i wodę, a także odsysa z niej cały brud i nadmiar wody, dzięki czemu tapicerka czy dywan są suche w krótkim czasie i można ponownie z nich korzystać.

Puzzi 9/1 Bp wykonuje swoją pracę szybko i niezawodnie. Jest to możliwe dzięki nowej turbinie i bardzo dobrej sile ssącej. Urządzenie może pracować na akumulatorze do 35 minut. Natomiast czas ładowania baterii wynosi zaledwie godzinę. Również pojemny, dziewięciolitrowy zbiornik świeżej wody został zaprojektowany w taki sposób, aby prace mogły być wykonywane bez żadnych przerw.

Dzięki kompaktowym wymiarom i wadze (10,65 kg wraz z baterią 36 V), a także blokadzie węża, urządzenie jest łatwe w transporcie. Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą dwóch przycisków – jeden do nanoszenia środka; drugi do odsysania, przy czym lampka kontrolna wskazuje, który tryb jest aktywny.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Fot. Kärcher


Rafał Dobrowolski19.01.20220 zdjęć 1