artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Truma iNet X na rynku aftermarket

Czas czytania 2 minuty
Truma iNet X na rynku aftermarket

Równolegle z debiutem cyfrowego standardu na rynek pierwszego montażu, czyli dla producentów pojazdów kempingowych, Truma udostępnia swój panel sterowania z myślą o rynku wtórnym. Innymi słowy – każdy, nawet najstarszy dom na kołach może być inteligentny jak nigdy wcześniej.

Z początkiem 2022 r. najnowszy system zarządzania pokładem przyczep i kamperów jest dostarczany do zakładów montażowych w Europie. Panel Truma iNet X Pro jest już dostępny w wybranych modelach producentów takich marek jak: Knaus Tabbert (Weinsberg), Carthago (Malibu) i Trigano (CI, Roller Team, Benimar). Wersja Pro może być montowana wyłącznie przez producentów pojazdów. Natomiast panel Truma iNet X powstał z myślą o rynku wtórnym. Dzięki temu właściciele starszych pojazdów nie stracą cyfrowego i nowoczesnego komfortu obsługi. Wystarczy zlecić instalację panela sterowania z kolorowym ekranem dotykowym u partnera serwisowego firmy Truma.

Dzięki Truma iNet X można teraz odczytywać i sterować urządzeniami marki Truma, a też np. systemami klimatyzacji innych producentów. Liczba kompatybilnych urządzeń jest stale rozszerzana. Nowa, centralna jednostka sterująca to wiele zalet, jak np. zarządzanie urządzeniami za pomocą jednego systemu operacyjnego, a to oznacza jednolity standard kodów błędu, które użytkownik może łatwo identyfikować. A co drobniejsze usterki samodzielnie usuwać, tj. resetować. Bardzo przydatną funkcją jest to, że panelem Truma iNet X można sterować również za pomocą aplikacji, więc także w sposób zdalny - z poziomu własnego telefonu komórkowego.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
Fot. TrumaRafał Dobrowolski06.02.2022 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News