artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
Reklama2021 Bilbord - exide 27.07-30.09 Sebastian
Stoisko Polskiego Caravaningu na targach w Nadarzynie zawsze cieszy się gigantycznym zainteresowaniem
Stoisko Polskiego Caravaningu na targach w Nadarzynie zawsze cieszy się gigantycznym zainteresowaniem  fot. Bartłomiej Ryś

Targi w Nadarzynie. „Bilety pozostają ważne”

Wygląda na to, że w tym roku pandemia nie pokrzyżuje szyków organizatorom Camper&Caravan Show 2021 w Nadarzynie. W ostatniej informacji prasowej czytamy, że swoją obecność na targach potwierdziło już ponad 120 firm, a kolejnych 38 zarezerwowało stoiska. Ptak Warsaw Expo poinformował również, że bilety, które zostały zakupione na rok 2020 oraz wszelkie inne rejestracje pozostają ważne w dniach 7-10 października.

Nasze targi dają wyjątkową możliwość bezpośredniego wglądu w zmiany, jakie zaszły w ostatnim czasie w branży. Jeśli chcecie być na bieżąco z trendami lub wyprzedzać innych, nie może Was zabraknąć na Największych Targach Caravaningowych w Europie Środkowo-Wschodniej - czytamy w przesłanej informacji prasowej.

Najważniejszą informacją jest jednak ta mówiąca o tym, że bilety i rejestracje on-line z 2020 roku pozostają ważne podczas tegorocznej edycji. Najnowszy komunikat rozwiewa wszelkie wątpliwości co nie zmienia faktu, że pojawił się zdecydowanie zbyt późno.

Powróćmy jednak do firm. Na targach w Nadarzynie pojawi się większość czołowych dealerów i producentów. Szybki rzut oka na rozkład hal pozwala wymienić przynajmniej kilka topowych marek na polskim rynku: Hobby, Dethleffs, Rapido, Niesmann+Bischoff, Knaus, Fendt, Tabbert, LMC, Hymer, Chausson, Ahorn. Wśród firm swój udział potwierdzili m.in. Centrum Campingowe, m-Camp, Grupa Elcamp, ProCamp, Kampi.pl, 2N-Everpol, Dandis, Mobitech, X-Camp, Transa-M, Balcamp, EbaCamp, MTMCampery, CarbonTear, Lub-Camp, ACK Benimar, Campery Złotniccy, iKamper, Wadowscy, Azar4. Szykuje się więc duuuży wybór wśród dostępnych kamperów, przyczep kempingowych, namiotów, namiotów dachowych, akcesoriów i wielu, wielu innych propozycji caravaningowo-biwakowych.

 Do targów pozostało 27 dni. Bilety są dostępnej tutaj: https://campercaravanshow.com/rejestracja-camper/ 

Nadal czynna jest rejestracja dla wystawców: https://campercaravanshow.com/rejestracja-dla-wystawcow/

Nie można też zapomnieć o zlocie, prawdziwie zapowiadanym jako „największym”: https://campercaravanshow.com/zlot/

„Polski Caravaning” objął Patronat Medialny nad tym wydarzeniem. Do zobaczenia w Nadarzynie!


Bartłomiej Ryś09.09.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 7
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW