Reklama
Bilbord - bookingcamper

OBLICZA CARAVANINGU

ponad rok temu  21.12.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Takich płyt nie kupicie w kiosku!

Takich płyt nie kupicie w kiosku! Fot. Paulina Badurek-Chyła

Worek z prezentami od Świętego Mikołaja jest w tym roku dla naszych Czytelników wyjątkowo duży. Startujemy z kolejnym konkursem! Tym razem do rozdania mamy aż 20 płyt, na których znajdziecie najlepszą kolędę caravaningową - „Pogody na Święta”. Zainteresowani?

Płyty dotarły do naszej redakcji za pośrednictwem Grupy Elcamp, która, wspólnie z Karolem Kusem z zespołu TARAKA, ma na swoim koncie już dwie piosenki caravaningowe. Pierwsza, „ElCamperos” została okrzyknięta polskim hymnem caravaningowym. Z drugą, jak przyznał Karol Kus w jednym z wywiadów, „nie było już tak łatwo”. Tematyka świąteczna jest zawsze dla artysty dość ryzykowna a reakcja widowni jest tak naprawdę nieprzewidywalna.

Na szczęście, kolęda okazała się strzałem w dziesiątkę. Chwilę po jej stworzeniu Grupa Elcamp, Karol i pozostali współpracownicy (w tym nasza redakcja) udali się do do Czarnej Góry, gdzie powstał świąteczno-zimowy teledysk. Śnieg, narty, Wigilia, spotkanie z rodziną i znajomymi - „świąteczny klimat” został idealnie uchwycony okiem kamery.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć płytę? To proste: na adres redakcja@polskicaravaning.pl prześlij zdjęcie „zimowego caravaningu”. Co to będzie? Tutaj pozostawiamy dowolność - może to być np. Wasz zimujący kamper, dokumentacja z zimowego wypadu bądź też zdjęcie ze słonecznej… Hiszpanii (w końcu tam teraz też jest zima :) ). 

Na zgłoszenia czekamy do końca Świąt, 27 grudnia, godz. 9:00.

Pamiętajcie o dodaniu danych potrzebnych do kontaktu w przypadku ewentualnej wygranej: imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Wygrywa pierwsze 20 zgłoszeń. Czas start!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony