Reklama
Bilbord - Elcamp 03.11-03.12 Sebastian

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  19.10.2020, ~ Redakcja   

Od zera do bohatera

Ciężka praca popłaca – ta dewiza świetnie pasuje do firmy CarGO!, która w krótkim czasie wyrosła na jednego z liderów polskiej branży caravaningowej. Zaczynali od biura i serwisu w Poznaniu. Dynamika sprzedaży, serwisu i wynajmu pojazdów była jednak na tyle duża, że filie firmy działają obecnie również w Warszawie i na Pomorzu. Co znajdziemy w ofercie? Wszystko: kampery ekonomiczne, luksusowe, małe i duże, półintegry, alkowy i vany. Nie brakuje przyczep – w 2020 roku CarGO! został oficjalnym liderem sprzedaży popularnej marki Hobby w Polsce. Firma z całym wachlarzem usług i produktów zaprezentuje się na targach w naszym kraju.

CarGO! jeszcze kilka lat temu było znane przede wszystkim jako wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych. Obecnie na flotę składa się kilkadziesiąt różnych jednostek, które służą nie tylko jako pomysł na wakacje, idealnie sprawdzają się także jako swoisty test przed zakupem. To ważne, by dokładnie sprawdzić układ, zanim wydamy na nowy pojazd kilkaset tysięcy złotych.

To również firma, która aspiruje do miana najlepszego dealera nowych pojazdów kempingowych w Polsce. W jej ofercie znajdziemy takie marki, jak: Pilote, Bavaria, Frankia, Le Voyageur, Hobby, Adria czy Challenger. Na łamach naszego magazynu i kanału na YouTube mogliście przeczytać/zobaczyć zarówno test kompaktowej półintegry, jak i prezentację luksusowej Frankii za ponad milion złotych. CarGO! świetnie doradza przy zakupie przyczep kempingowych. Na koncie ma setki sprzedanych jednostek ze znaczkiem Hobby, może się również pochwalić zakończonymi transakcjami sprzedaży luksusowej Adrii Astelli za ponad 55 tys. euro.

– Modele na kolejny rok możesz zamawiać nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Dzięki temu istnieje szansa, że będziesz jedną z pierwszych osób w Polsce, która przetestuje najnowsze roczniki topowych marek caravaningowych – komentują przedstawiciele firmy.

CarGO! to również profesjonalny serwis, który nie tylko doposaża kampery i przyczepy kempingowe, ale także świadczy usługę napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. W poznańskim salonie dokupisz wiele akcesoriów, które dostępne są od ręki, na miejscu.

Wśród dostępnych marek warto wymienić przede wszystkim francuskiego Pilote’a. Kampery tego producenta są znane i doceniane na całym świecie za zróżnicowane układy wnętrz i luksusowe wyposażenie. Serie pojazdów Pilote dostępne w ofercie CarGO! to głównie Pacific, Galaxy i Foxy Van.

Artykuł pochodzi z numeru 5(96) 2020 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony