ReklamaBilbord Prenumerata

PREZENTACJE POJAZDÓW

8 miesięcy temu  03.12.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Niesmann+Bischoff ma oficjalnego dealera w Polsce

fot. producent

Niesmann+Bischoff to marka kamperów ekskluzywnych, stały bywalec hali „premium” na największych targach caravaningowych w niemieckim Düsseldorfie. Od teraz będzie można ją zamówić przez oficjalnego dealera w Polsce, firmę mCamp z Dzierżoniowa.

Niesmann+Bischoff to kampery jakościowo porównywalne do takich marek jak Morelo czy Concorde. Bezpośrednim konkurentem jest Carthago, ale tak naprawdę trudno wybrać lidera w tym starciu. Czy są to pojazdy drogie? Jak najbardziej. Ceny zaczynają się od pułapu kilkuset tysięcy euro, ale bez problemu możemy je podnieść za pomocą specjalnego konfiguratora dostępnego na oficjalnej stronie WWW marki. Ten jest on bardzo przyjazny dla użytkownika. Możemy w nim dobrać wszystko: od kolorów wnętrza i okleiny zewnętrznej po wyposażenie dodatkowe i pakiety. Całość jest sumowana nie tylko pod kątem ostatecznej ceny, ale i wagi kampera. Na koniec system generuje specjalny kod, który możemy bezpośrednio przesłać do dealera. 

Chęć bycia dealerem Niesmann+Bischoff to dopiero początek. Marka świadomie dobiera swoich sprzedawców analizując potencjał rynku i możliwość wykonania szybkiego serwisu w razie awarii/uszkodzenia pojazdu. Wszystkie warunki spełniła firma mCamp z Dzierżonowia, którą mogliście na naszych łamach poznać jako oficjalnego dealera kamperów marki RAPIDO. 

Pierwsze modele Niesmann+Bischoff pojawią się w Polsce już za parę miesięcy. Pojazdy będą zarejestrowane i ubezpieczone, więc potencjalni klienci bez problemu będą mogli udać się na jazdę próbną. To również ważna informacja dla nas - „Polski Caravaning” będzie miał możliwość przetestowania jednego z najdroższych kamperów, jakie do tej pory gościły na naszych łamach.

Pozostaje jeszcze jeden aspekt tego „newsa”. Niesmann+Bischoff nie zgodziłby się na oficjalną sprzedaż w naszym kraju gdyby nie widział potencjału rynkowego. A ten jest, o czym piszemy od dawna. Caravaning w Polsce galopuje, nie brakuje chętnych na kampery nowe i typu „premium” - pozostaje więc wyłącznie się cieszyć, dopingować i… podróżować. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony