artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord - Ubezpieczenia Sebastian
Nagroda German Brand Award 2022 dla Globe-Traveller
  fot. Globe-Traveller Nagroda German Brand Award 2022 dla Globe-Traveller

Nagroda dla Globe-Traveller

Globe-Traveller został laureatem German Brand Award 2022 w kategorii Excellence in Brand Strategy and Creation - Brand Design, Product Design.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Niemieckiego Instytutu Marki, która została powołana wspólnie przez German Brand Institute (Niemiecką Radę Wzornictwa) oraz GMK Markenberatung. Jury składa się z niezależnych, interdyscyplinarnych ekspertów z firm, nauki, doradztwa, usług i agencji. Zgłoszenia oceniane są według kryteriów niezależności i typowości marki, zwięzłości marki, odróżnienia od konkurencji oraz adekwatności do grupy docelowej. Zarządzanie marką powinno uwzględniać takie aspekty, jak zrównoważony rozwój, stopień innowacyjności, ciągłość i przyszłą rentowność. Decydującą rolę w procesie oceny odgrywają również takie czynniki, jak jakość wzornicza obecności marki, jednorodność doświadczenia marki oraz sukces ekonomiczny.

German Brand Award to nagroda za skuteczne zarządzanie marką w Niemczech. Nagrody odkrywają, prezentują i nagradzają wyjątkowe marki i twórców marek – i nie tylko rozwijają zwycięzców, ale także ich branże. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło łącznie 1200 projektów z 19 krajów.

Nagroda dla Globe-Traveller  1

Marka Globe-Traveller powstała w 2012 roku, wcześniej (od 2009 roku) funkcjonował projekt Neo-Traveller. Kampery firmy można dostrzec na wielu drogach i kempingach europejskich. Właściciel Sobiesław Zasada pasjonował się caravaningiem od 1959 roku. Zwiedził kamperem Europę, USA i Kanadę. Co ciekawe: kampery towarzyszyły mu również przy okazji rajdów samochodowych, w których zwyciężył ponad 150 razy. Był między innymi trzykrotnym mistrzem Europy.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Kampery Globe-Traveller są dostępne w seriach: Voyager i Pathfinder i Explorer. W dwóch pierwszych dostępne jest wewnętrzne, rozkładane łóżko. W modelach Pathfinder Z oraz Explorer Z możliwe jest przewożenie dwóch rowerów w bagażniku. 


Redakcja10.06.20220