Reklama
Bilbord - Camper Caravan Show 06.10-25.10 Sebastian

PODRÓŻE

miesiąc temu  21.09.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Miasteczko Portowe w Urazie - nowe miejsce na caravaningowej mapie

fot. Miasteczko Portowe w Urazie

Powiew portowego życia zaledwie 20 kilometrów od Wrocławia - tak reklamuje się nowe miejsce na caravaningowej mapie Polski. Mowa o Miasteczku Portowym w Urazie, tuż nad samą Odrą. Obok miejsca postojowego dla kamperów i przyczep kempingowych znajdziemy tu tawernę, pizzerię, wypożyczalnię sprzętu wodnego.

Kolejne, ciekawe miejsce pojawiło się na Dolnym Śląsku i, co ważne, jest ono przyjazne caravaningowcom. Miasteczko Portowe w Urazie to lokalizacja pełna atrakcji, zarówno w trakcie sezonu wysokiego jak i tuż po jego zakończeniu. 

Zapraszamy w odwiedziny nad Odrę! Przyjazd do Urazu może stanowić krótszy lub dłuższy pobyt przez cały rok. Nasze miejsca campingowe położone są na wzniesieniu, z którego roztacza się piękny widok na główny nurt Odry wraz z Zalewem Prężyce. Na miejscu możecie pozostawić pod dobrą opieką swoją łódź lub jacht, wypożyczyć sprzęt pływający i powędkować. Można również skosztować naszych prostych, dobrych i dostępnych dla każdego wyrobów z Tawerny Portowej, oraz Pizzerii Portowej - czytamy na stronie internetowej ośrodka.

Co można robić na miejscu? Pole zachęca do organizacji imprez integracyjnych, szkoleń lub innych tego typu wydarzeń. Dostępna jest baza noclegowa, sala konferencyjna, catering. Funkcjonuje też prom turystyczny, który połączył gminy Oborniki Śląskie i Miękinia. Szczególnie polecany jest rowerzystom, amatorom pieszych wędrówek i wypoczynku nad Odrą w urokliwym miejscu. To nadal nie wszystko.

Swoim dzikim charakterem zauroczy Was odnoga Odry - Zalew Prężycki z wieloma plażami. Zapraszamy nad zalew motorowodniaków, żeglarzy, wędkarzy, rowerzystów i plażowiczów.

Ile to wszystko kosztuje? Postój na polu to wydatek 45 zł za dobę - to pełna opłata, bez ukrytych "dodatków". W tej cenie otrzymujemy też prąd i podłączenie do wody. Kemping otwarty jest do końca października.

Szczegóły można znaleźć tutaj: http://miasteczkoportowe.pl/

 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony