artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Maciek i Darek zamykają stawkę

Maciek i Darek zamykają stawkę

Czas czytania 2 minuty

Ostatnia para kolarska z prezentowanych sylwetek ekipy prowadzącej podczas współorganizowanej z Warszawskim Centrum Caravaningu i marką Bürstner imprezy Camper Ride Paris - Roubaix Challenge 2023! Maciek reprezentuje naszego patrona medialnego, magazyn bikeBoard, Darek natomiast jest przykłądem sportowca wszechstronnego, skoncentrowanego obecnie na kolarstwie, z którym pozostanie najwyraźniej na dłużej. Z pewnością zarażą pozostałych uczestników swoim entuzjazmem! Przedstawiamy Maćka i Darka.

Dariusz Pudlak już jako mały Darek Pudlak, nie potrafił żyć bez sportu! Próbował sportów walki Taekwondo i Kickboxingu. W młodości wciągnęła go woda… Oczywiście nie dosłownie bo by pewnie już z nami nie jechał, ale jako inżynier mechanik postanowił zawodowo związać się z budową statków i jachtów. Natomiast wolny czas spędzał żeglując i szkoląc innych miłośników żagli. Gdy wśród sportów wodnych pojawił się kitesurfing, nie musiał długo czekać aż Darek zacznie pływać za latawcem. Zaś zimą, gdy woda zamarza, deskę od kitesurfingu zamienia na snowboardową. Zafascynowany pięknem gór, zimą  i możliwościami obcowania z naturą zaczął jeździć po Europie w poszukiwaniu ścian wspinaczkowych. Gdy na jego drodze pojawił się rower, wpisał się idealnie w potrzebę zwiedzania, poznawania trochę z boku utartych dróg. Rower pozwala mu połączyć podróże z potrzebą ruchu, pozwala poczuć zapachy pór roku, piękno krajobrazu i życie lokalne poza kurortami. Pozwala cieszyć się jazdą na licznych amatorskich wyścigach kolarskich i poznać wielu ciekawych ludzi biorąc udział w różnych ustawkach rowerowych i wspólnych wyjazdach. Stał się ulubionym sposobem na spacer z psem „spacer” z psem i dotarcia do pracy.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Maciej Machowski. Na rowerze zjadł zęba. Z „bikeBoard” przez większość jego historii. Najczęściej w roli testera rowerów za dużych na innych oraz wszystkiego, co związane z rowerami, a ma „softłer”. Wchodzi w szczegóły, czasem za bardzo. Kocha wszystkie rowery – od TT do fata. Posiadacz rosnącej kolekcji koszulek finiszera z etapówkach XC, kilku z dystansów ultra gravelem. Z wiekiem coraz częściej na szosie. Algorytmy YouTube’a myślą, że to bikepacker. W cywilu korpoludek w branży IT.


Szymon Kwiatkowski25.03.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News