artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Camper Ride - poznajcie prowadzących!

Camper Ride - poznajcie prowadzących!

Czas czytania 3 minuty

Przyszła pora na przedstawienie ekipy prowadzącej na Camper Ride Paris - Roubaix Challenge 2023. Oni będą pokazywali Wam na czym polega aktywny caravaning, pokażą zalety kamperów Bürstner, odpowiedzą na pytania z dziedziny kolarstwa i rowerów, wyregulują przerzutkę, podtrzymają dobry klimat! W ten sposób poznacie 12 ciekawych osób, a ich prezentację rozpoczynamy właśnie dziś. Co kilka dni będziemy odsłaniali kolejne oblicza motywującej Was do jazdy załogi! Oto pierwsza kolarsko-caravaningowa dwójka.

Jarek Potyrała to miłośnik zwiedzania świata na rowerze. Wędrowiec który na dwóch kółkach pokonał już dystans pozwalający dwukrotnie okrążyć kulę ziemską i nie zamierza się zatrzymać. Pasjonat przyrody i otaczającego piękna. Zawsze znajdzie chwilę, żeby wsłuchać się w odgłosy puszczyka przelatującego nieopodal, czy zachwycić się krajobrazem i uwiecznić go na fotografii. Dzięki jego "multimedialnej" zajawce i fotograficznej pasji, kumple mają zawsze zdjęcia z wyjazdów rowerowych. Entuzjasta planowania tras rowerowych z przyjaciółmi, ale też "solo". Organizator ustawek kolarskich, wypraw bikepackingowych i survivalowych. Z kolarstwem szosowym i szutrowym związany od 2013 roku. Zdobywał doświadczenie startując w rajdach i wyścigach dla amatorów, stopniowo skupiając się raczej na ultramaratonach szosowych i gravelowych. Długie dystanse postrzega zgodnie z powiedzeniem „przygoda zaczyna się po dwusetnym kilometrze!”. Poza trasą pasjonat sprzętu rowerowego. Z zamiłowania mechanik-amator, serwisujący rowery większości dzieciaków z sąsiedztwa. Na co dzień inżynier z branży IT - to jego kolejna pasja. A także wykwalifikowany degustator piwa, co nie pozostaje bez wpływu na jego sylwetkę. Ale niech was to nie zwiedzie - jak pociśnie na rowerze, to niełatwo go dogonić!

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Szymon Kwiatkowski jest redaktorem naczelnym magazynu „Polski Caravaning” i osobą odpowiedzialną za pomysł zamieszania o nazwie Camper Ride. To także skoczek spadochronowy, cameraman, fotograf, kierowca zawodowy, trener kolarstwa II kategorii, także dziennikarz i redaktor branży gitarowej, kolarz z zamiłowania i politolog z wykształcenia. Po wielu latach pracy w lotniczych firmach związanych z planowaniem lotów wrócił do branży dziennikarskiej, gdzie planuje zostać na dłużej. Prawdziwy misz-masz, prawda? W zakresie kolarstwa związany przede wszystkim z rowerem szosowym, z którym z przerwami „romansuje” od 1995 roku. Kolarskie szlify zdobywał w kategorii juniorów, następnie w kategorii orlik, reprezentując barwy Lechii Gdańsk. Na skutek wypadku spadochronowego z 2010 roku, w którym doznał 30% uszczerbku na zdrowiu lewa noga nigdy nie odzyskała pełnej sprawności co stało się przyczyną wielu ograniczeń, ale nie zablokowało dalszego wykonywania skoków i sportowej pasji. Mimo barier zdrowotnych, dzięki samozaparciu w trakcie rehabilitacji i stopniowemu powrotowi do formy nadal udowadnia młodszym zawodnikom, że reprezentant klasycznej szkoły kolarstwa potrafi zdobywać laury. Obecnie kolarstwo jest jednym z jego sposobów na życie, podobnie jak caravaning w którym łączy pracę z przyjemnością.


Szymon Kwiatkowski23.02.20230
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News