Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper

Miejscówka 414 - Gniezno

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Polecam miejscówkę bardzo blisko centrum Gniezna. Parę kroków do Katedry i na Rynek. 
Uliczka prowadząca do stadionu Mieszka Gniezno.

Dojazd: wjazd z ul. Dalkoskiej w Strumykową następnie skręcamy w prawo na równoległy asfaltowy pas ciągnący się przez ok. 200m pomiędzy ulicą a bardzo urokliwym stawem. W ciągu dnia trochę samochodów przybywających na stadion, w nocy pusto, cisza i spokój. Ładny widok na staw i drzewa, dużo miejsca do zabawy dla dzieci, chociaż bez placu zabaw. 

Aktualizacja: Staliśmy tam kilka dni temu. Ciężko nazwać to miejsce cichym. W prostej linii 250m do torów (po drodze woda pięknie niesie), z 600 do dworca. Pociągi i osobowe i towarowe, ruch spory, do tego trąbiły. Więcej tam nie staniemy, mimo że faktycznie do zwiedzania super lokalizacja. Kto śpi jak kamień, niech tam staje.

Opinie (1)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Piotr
    2017-06-28 23:15:32
    Spaliśmy tam trzy dni temu. Miejsce bdb na bazę wypadową do zwiedzania. W nocy spokój i cisza. Polecamy

Informacje

adres

Polska


ReklamaK4 ACSI 2023

Kempingi w okolicy