Miejscówki

Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek Największa baza bezpłatnych (lub prawie) miejscówek
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Miejscówka 304 - Rowy III

Polska Polska
aktualizacja: 14 października 2016

Opis miejscówki

Położenie: Rowy. Miejscówka dla konesera. W środku sosnowego lasku. Przepiękna polana - brak czegokolwiek jak mawia Kononowicz. Na zachodnim końcu Rowów. Dojście do morza to jakieś 200-250m. Pusto i cicho. Niekiedy przejeżdżający rowerzysta. 

Dojazd: Jedziemy ulicą Wczasową do końca - pięknym asfaltem. Mijamy po prawej stronie ośrodek wypoczynkowy Energetyk i wjeżdżamy na płyty yomb. Po płytach jakieś 100-150m i po prawej stronie widzimy polankę - spokojnie na 4 kamperki. 

Będąc jednak na oględzinach tej miejscówki dopadł nas mały problem. Mianowicie jedziemy po płytach i następnie musimy z nich zjechać a są dość wysoko ułożone. Mimo to nie sprawiło nam to kłopotu. Wjazd na polanę między drzewami również spokojny. Lekki piaseczek, ale zakopać się chyba nie sposób. 

Wyjeżdżając z polany trzeba na te płyty wjechać i tu spotkała nas przykra niespodzianka. A mianowicie przy próbie wjechania zahaczyliśmy tylnym wahaczem o płytę co spowodowało, że zawiśliśmy na niej a jako że nie miałem lewarka to zabawa na całego.

Nie wchodząc w szczegóły udało się podlewarować auto - podłożyliśmy cegły oraz grube gałęzie i wyjechaliśmy. Zatem super miejscówka, choć lekko ryzykowna. Warto mieć to na uwadze.  

Opinie (2)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola. Opinia będzie widoczna dopiero po wcześniejszym zweryfikowaniu jej przez administratora.


  • Msjff
    2017-05-02 22:24:38
    Niestety miejscówka nieaktualna, postawili tam znak zakazu ruchu
  • Sekit
    2018-08-16 17:32:28
    Wszystko pięknie, opis zgadza się z rzeczywistością. Tylko trzeba dodać jeden fakt - przed wjazdem w las stoi ZAKAZ WJAZDU.

Informacje

adres

Polska


ReklamaBaner K4 - Ubezpieczenia 08.04-31.05 Sebastian

Kempingi w okolicy