Centrum Turystyczne Øen & Geilo Hostel to nowoczesne centrum wczasowe z noclegiem w dobrze wyposażonych, przestronnych apartamentach o dobrym standardzie i ładnych, urozmaiconych kabinach. Centrum Turystyczne i Hostel Geilo oferuje idealne zakwaterowanie dla dużych i małych rodzin, ale także dla grup i stowarzyszeń.
Øen znajduje się w samym środku zimowego raju, w którym można uprawiać sporty w Geilo. Trasy biegowe zaczynają się bezpośrednio z centrum, a autobus dla narciarzy dowozi gości bezpośrednio na liczne wyciągi Geilo.
Również latem, Øen i Geilo stanowią doskonałą bazę wypadową na spacery lub wycieczki, które łączą w sobie doświadczenia z gór i fiordu.
Oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu.
Hostel Øen Tourist Center & Geilo znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze (RV7), zaledwie 2 km na wschód od centrum Geilo, pomiędzy Oslo i Bergen.
W głównym budynku w miesiącach letnich znajduje się recepcja i jadalnia/Kawiarnia Letnia. W recepcji mamy bezpłatny dostęp do Internetu. Podajemy dobre jedzenie w rozsądnych cenach, a także istnieje możliwość zakupu ciepłych bułek i chleba na śniadanie. Dla grup, które rezerwują z wyprzedzeniem, możemy zaoferować pełne wyżywienie.
Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!
adres
Norwegia
3580 Geilo
ul. Lienvegen 139
kontakt
Pokaż adres www
Pokaż numer
Pokaż e-mail