artykuły

niezwyklostkiNIEZWYKŁOSTKI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Gratka dla wielbicieli legendy

Czas czytania 2 minuty
Gratka dla wielbicieli legendy

Jedna z angielskich firm przygotowała gratkę dla wielbicieli legendarnego Volkswagena – namiotową replikę kultowego garbusa z 1965 roku!

Słynny kamper Volkswagena ma wielu wielbicieli na świecie i w Polsce (w naszym kraju jego entuzjastą jest m.in. muzyk i kompozytor Wojciech „Malina” Kowalewski, którego pojazd opisywaliśmy na łamach „Polskiego Caravaningu”). Dlatego Anglicy wpadli na pomysł, by stworzyć jego (pełnowymiarową!) replikę jako... namiotu! Nawet, gdy nie stać nas na samochodowy oryginał, możemy pozwolić sobie na zakup takiego namiotu. Bo, choć nie jest tani jak na namiot (koszt to 299 funtów plus koszty wysyłki, czyli ok. 1500 złotych – a koszty wysyłki są indywidualnie kalkulowane), to jednak tańszy od kampera, także w utrzymaniu. I łatwiejszy w zabraniu na kemping. A jakie zrobimy wrażenie, gdy go rozłożymy! To jest bezcenne! Teraz wystarczy tylko włączyć w środku muzykę z epoki, np. „California Dreaming” zespołu Mamas and Papas – i wrażenie będzie piorunujące!

Gratka dla wielbicieli legendy 1

Namiot dostępny jest w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i czerwonym.
Gratka dla wielbicieli legendy 2

Gratka dla wielbicieli legendy 3

W środku mamy do dyspozycji dwa oddzielnie pomieszczenia, w których mogą spać łącznie cztery osoby.
Gratka dla wielbicieli legendy 4

Robi wrażenie wśród innych namiotów na kempingu!

Dobry materiał!
Namiot jest czteroosobowy, a w środku można go podzielić na dwie części. Jego długość to 388 cm, a wysokość aż 182,5 cm. Nawet więc dość wysokie osoby mogą w nim stać. Namiot dostępny jest w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i czerwonym. Do jego wykonania wykorzystano specjalny materiał, którego do produkcji namiotów używa brytyjskie wojsko! Może więc jest wart swojej ceny?

ReklamaGratka dla wielbicieli legendy 5
Zakupić możemy go przez internet, a strona producenta to www.firebox.com. Jeżeli ktoś z naszych Czytelników go zakupi, to prosimy o przesłanie zdjęcia do redakcji!

Oprac. Dariusz Wołodźko
Zdj.: www.firebox.com


19.04.2012
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News