ReklamaBilbord - CSP 2020 31.08-05.10 Sebastian Bartek

TARGI

8 dni temu  14.09.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Organizator: MTP

Miejsce: Poznań

Data rozpoczęcia: 02.10.2020

Data zakończenia: 04.10.2020

Zlot podczas Caravans Salon Poland 2020

Rozpoczną się już 2 października i potrwają przez 3 dni. Targi Caravans Salon Poland w Poznaniu zapowiadają się rekordowo, podobnie jak XI Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, który będzie im towarzyszył.

Wykupując parcelę dla swojej przyczepy lub kampera, uczestnicy zlotu zyskują możliwość przebywania na jednej z największych imprez branży caravaningowej w Polsce. W cenie zawarty jest również dostęp do prądu, wody i sanitariatów, a także wieczorny poczęstunek w sobotę.

Podczas trzech dni targów swoją ofertę prezentować będą największe marki z branży. Ponad 40 wystawców pokaże swoje bestsellery, nowości i perełki. Pośród setek pojazdów kempingowych czy akcesoriów i rozwiązań znajdzie się wiele innowacji prosto z Düsseldorfu. Centrum Campingowe zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce markę Concorde, czyli bardzo luksusowe kampery, które po prostu trzeba zobaczyć. Zapowiedziano też już nowości od Dethleffs, Hymera czy Adrii.

Targi to miejsce, gdzie dokonuje się wielu transakcji kupna lub wynajmu pojazdów i sprzętu, nierzadko po okazyjnych, targowych cenach. Możesz tu również zaplanować podróż, korzystając z oferty firm specjalizujących się w doradztwie oraz biorąc udział w spotkaniach z podróżnikami i ekspertami zaproszonymi przez organizatorów (lista gości). Warto też odwiedzić Strefę Retro, gdzie wyjątkowe klasyki będą prezentować kolekcjonerzy i pasjonaci.

Bezpieczny zlot
W tym roku organizatorzy zadbali jeszcze bardziej o bezpieczeństwo zlotowiczów. Teren zlotu został powiększony do całej wielkości Placu św. Marka, dzięki czemu zachowano większe odstępy i szersze alejki. Organizator zapewni też punkty do dezynfekcji oraz bezpieczny dostęp do sanitariatów.

Na XI Ogólnopolskim Zlocie Caravaningowym dostępne są dwa rodzaje parceli:

 • 27 m2 (3x9 m) – 120 zł (cena obejmuje 2 członków załogi) 
 • 40 m2 (4x10 m) – 150 zł (cena obejmuje 2 członków załogi)
 • Dodatkowa osoba na zlot – 28 zł

Parcele można nabyć tak, jak zwykły bilet wstępu – TUTAJ

Więcej informacji o zlocie i warunkach – TUTAJ

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony